Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 157 nehnuteľností.

Rodinný dom - novostavba 5 izbový, Vrbové - Čerenec

215 000,00 €
Cena:
215 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Vrbové
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
144 m2
Plocha pozemku:
701 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1423066

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadenýj 5 izbový RD, novostavba /typ Bungalov/ vo Vrbovom - Čerenec.
Pozemok 701 m2, zast.pl. 144 m2, úžit pl. 144 m3.
Dom sa nachádza v novostavbovej vilovej lokalite za mestom Vrbové pri vodnej nádrži Čerenec, cca 12 km od mesta Piešťany. Lokalita je celá oplotená so stálou strážnou službou.
Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2014, materiál tehla, komplet I.S./okrem plynu/. Vykurovanie je v celom dome elektrické –podlahové, materiál – mramorová dlažba. Klimatizácia je v každej miestnosti. Dom má 4 spálne a halu s kuchyňou. dve spálne majú vlastnú kúpelku a WC, bidet. Pri hale je ďašia kúpelka s WC a bidet. Z haly je východ na malú záhradnú terasu. Satelitný príjem TV a internetu. Dom nie je podpivničený. Podkrovie je vhodné ako úložný a skladový priestor Na pozemku pred domom je státie pre dve autá.
Dom sa predáva aj s kompletne novým zariadením / cca 10 mesačné /. Po kúpe je okamžite voľný a obývateľný!!! Interiér je cca ročný je z kvalitných materiálov a kvalitného zariadenia. Je potrebné dokončiť predný plot a záhradnú úpravu.
Exkluzívna nehnuteľnosť v R1reality Piešťany.

Výhody: rodinný dom v tichej a kľudnej novostavbovej vilovej lokalite v kontakte rekreačnej oblasti priehrady Čerenec. Vyhľadávaná rekreačná lokalita na vodné športy, rybolov, hubárenie....,

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti ,obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na najlepších portáloch.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle: 0911 630 920

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: