Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 135 nehnuteľností.

POZEMOK PRI REKREAČNEJ OBLASTI ZELENA VODA, 4068 M2, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

10,00 €/m2
Cena:
10,00 €/m2
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Beckov
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
4068 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
nie je
ID inzerátu:
1423062

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok obdĺžnikového tvaru - orná pôda- nachádzajúci sa v katastrálnom území Beckov, necelých 100 metrov od rekreačnej oblasti Zelená voda a 300 metrov od zastavaného územia obce, na hranici katastrálneho územia Nové mesto nad Váhom. Celková výmera je 4068m2. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Elektrická prípojka je cca 20 metrov od pozemku. Celkové rozmery pozemku sú 23m x 208m a 26m x 192m. V územnom pláne obce je kvalifikovaný ako plochy športu a rekreácie, možnosť využitia na výstavbu rekreačných objektov. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.
Cena 10 €/m2.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.
Informujte sa na tel. čísle: 0905 50 12 13

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: