Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 125 nehnuteľností.

Pozemok s domom, 679m2 , Sokolovce

121 000,00 €
Cena:
121 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Ulica:
Sokolovska
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
projekt
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
679 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1423060

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu / vo výstavbe / NÍZKOENERGETICKÝ - Rodinný montovaný dom v lukratívnej časti novo vzniknutej ulici v obci Sokolovce.
Rodinný dom Praktik - obľúbený nízkoenergetický rodinný montovaný dom 4- izbový v tvare písmena "L" o úžitkovej ploche 89,93 m2, zastavanej ploche 109,27 m2, rozmery 10,96 m x 13,30 m. Má prakticky riešenú dispozíciu, elektrické podlahové kúrenie, mesačné náklady do 100 €.

Pozemok sa nachádza v novej obytnej štvrti v obci Sokolovce vzdialenej 6 km od kúpelného mesta Piešťany, na konci obce, smer Jalšové. Výmera pozemku je 679 m2, má tvar obdĺžnika, šírka 23 m x 30 m dĺžka, typ pozemku Záhrady, intravilán obce. Pozemok sa nachádza v zaujímavom, kľudnom prostredí . Na hranici pozemku je umiestnená voda a elektrina. V prípade záujmu o väčší pozemok je možnosť zlúčenia s vedľajším pozemkom v tej istej rozlohe.

Prečo montované rodinné domy ?:
- nízka energetická náročnosť
- certifikované materiály
- ekologické bývanie
- Staviame z materiálu Fermacell 12,5 mm / sádrovláknitá doska s vynikajúcim i izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami /.
- parozábranová fólia .
- minerálna vlna
- konštrukčné drevo
- sádrovláknitá doska
- zateplenie fasádnym polystyrénom

Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako HOLODOM. Je možné rodinný dom dokončiť, podľa požiadaviek klienta, ako interiér, tak aj exteriér.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčastného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B".

Názor makléra: Príjemné prostredie menšej, novej obytnej štvrti ponúka výnimočné súkromie pre pokojné bývanie, výborné spojenie nízkoenergetického domu s pekným pozemkom.


Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes:

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

R1reality - rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: