Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 169 nehnuteľností.

REZERVOVANÉ Nový 2 izbový byt č. 103, Rezidencia LESOPROJEKT, Piešťany

102 800,00 €
Cena:
102 800,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Svätoplukova
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
58 m2
Stav objektu:
vo výstavbe
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1422460

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám nový bytový komplex "Rezidenciu LESOPROJEKT" na Svätoplukovej ulici v Piešťanoch. Jedná sa o menší rezidenčný komplex v oplotenom areáli s nádvorím, ktorý bude pozostávať z 11 nových bytov (1/2/3 izbových), 1 nebytového priestoru, 11 pivníc a 23 súkromných parkovacích miest.
Situovaný je v kľudnom, prírodnom prostredí obytnej štvrte, neďaleko nábrežia Váhu a sídliska Valová, s dobrou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, kostol, len 500 m od mestského parku, športových areálov, Hotelovej akadémie a 1000 m od centra mesta.

Bytový dom má projektované tri podlažia, na prízemí budú situované tri menšie byty, bezbariérovo riešené a nebytové priestory (pivnice a kancelária).
Na 1. poschodí a 2. poschodí budú po 4 byty, každý byt disponuje balkónom, prízemné byty terasou.

Byt č.103 je situovaný na prízemí bytového domu, bude riešený bezbariérovo. Ide o byt optimálnej výmery (57,96 m2), výnimočne vhodný pre kľudné seniorské bývanie. Dispozične pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva-predsiene a kúpeľne s WC. Okná západnej orientácie, byt má terasu západnej orientácie. K bytu je možné prikúpiť pivnicu, situovanú na prízemí o výmere od 2,23 m2 v cene od 1.900 € a parkovacie miesto v areáli (6.000,-EUR) alebo pred rampou (4.000,-EUR).
Uvedená cena už zahŕňa štandardnú výbavu, tzn. byty budú odovzdané v dokončenom stave (nie holobyty), len sa nasťahovať.
Získajte príjemné, nové bývanie v kľudnej časti Piešťan s možnosťou vlastného parkovacieho miesta v bezpečnom, uzavretom areáli, za dostupnú cenu.

Začiatok výstavby: marec 2019
Plánovaný termín kolaudácie: september 2019

Predaj bytov už spustený: Možnosť rezervácie kúpy tejto jedinečnej nehnuteľnosti bytu/nebytového priestoru už teraz !!!
Nezmeškajte možnosť výberu bytu v danom projekte, 50% bytov je už predaná.

Výhradný predajca: R1reality
Kontaktujte nás už dnes a vyžiadajte si katalóg s podrobnými informáciami. Navštívte naše prezentačné miesto R1reality na Kollárovej ul. (oproti Mestskému úradu), radi Vám odprezentujeme Váš vysnený byt v tomto projekte.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: