Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 196 nehnuteľností.

Pekný stavebný pozemok /631 m2, intravilán/ Moravany nad Váhom

110,00 €/m2
Cena:
110,00 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
631 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
na pozemku
Kanalizácia:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
1422064

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v novej obytnej štvrti v obci Moravany nad Váhom, 800 m od SPA Piešťany.Výmera pozemku je 631 m2, má tvar obdĺžnika, max. šírka 20 m x 31 m dĺžka, typ pozemku Záhrady, intravilán obce. Pozemok sa nachádza v zaujímavom, kľudnom prostredí obce, pod lesom, mimo hlavnej cesty v novovytvorenej malej, obytnej štvrti. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS (elektrická prípojka, na hranici pozemku sa nachádza plynová prípojka, vodovod, obecná kanalizácia). Vlastná prístupová cesta, obyvatelia majú podiel na prístupovej komunikácii, v ktorej sú uložené IS, verejné osvetlenie. Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch, vhodné pre založenie na hypoúver, k dispozícii IHNEĎ.

Názor makléra: Pripravený stavebný pozemok optimálnej výmery v nádhernej lokalite mimo hlavnej cesty, predurčený na výstavbu rodinného domu pre rodiny alebo seniorov. Sympatické prostredie menšej, novej obytnej štvrti ponúka výnimočné súkromie pre pokojné bývanie. Výhodou je existencia všetkých IS, blízkosť Kúpeľného ostrova a dostupná občianska vybavenosť.

Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes:

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

R1reality - rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: