Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 156 nehnuteľností.

Reštauračné zariadenie "VAGÓN" v Piešťanoch - ZNÍŽENIE CENY !

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Staničná
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
200 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
1321571

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri železničnej a autobusovej stanici na vedľajšej koľaji je pristavený vagón, ktorý Vám ponúkame na predaj ako kompletne vybavené reštauračné zariadenie s terasou. Priestor pozostáva - reštauračný, 2x skladový priestor a kuchyňa (schválená hygienou), 2x sociálne zariadenie (dámske, pánske), 3x klimatizácia, podlahové kúrenie, bezpečnostný systém (alarm), rýchlo-obslužné okienko, ozvučenie vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Reštauračné zariadenie je pripojené na všetky inžinierske siete: elektrika, plyn, kanalizácia, vodovod.

Reštauračný priestor "VAGÓN" sa predáva komplet s vybavením :
Kuchyňa: výčapná pípa, pracovné stoly, 2x mikrovlnka, 2x plynový sporák s el. rúrou, 1x mraziaci box, 1x chladnička, potravinová váha, 2x nerezový drez +1x odkvapkávací drez ....
Reštaurácia: menší, komplet vybavený bar s 2x barová stolička, 2x chladnička. Kapacita reštaurácie je 24 miest na sedenie (5x4-miestny stôl, 2x2-miestny stôl). Sedenie je riešené v boxoch, strop je zrkadlový, kazetový + detský kútik ...
Skladové priestory sú dva: vrchný tzv. suchý a spodný- pivničný, slúži na zeleninu, pivové sudy atď. K dispozícií je aj výťah slúžiaci na prepravu potravín, pivových sudov a pod.

V celom objekte - v reštauračnom VAGÓNE sa nefajčí, preto aj prostredie je vhodné a prijateľné na čakanie s deťmi, ktoré majú k dispozícíí detský kresliaci kútik.
Vonkajšia terasa sa nachádza na betónovej platni o rozmere 10m x 6m, pod ktorou je priestor podpivničený a spojený so skladom. Kapacita terasy je cca 30 ľudí.
Exkluzívny predaj nehnuteľnosti.

Informácie o mesačných nákladoch Vám poskytneme v R1reality, pri rýchlom jednaní dohoda možná, ponúknite. !!

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu ... atď.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

R1reality ...cesta k podnikaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: