Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 169 nehnuteľností.

Stavebný pozemok 770 m2, všetky IS v obci Ivanovce / 76 € za 1 m2

76,00 €/m2
Cena:
76,00 €/m2
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Ivanovce
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
770 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
pri pozemku
ID inzerátu:
1321379

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj Stavebný pozemok v intraviláne obce Ivanovce o rozlohe 770 m2, je rovinatý so slnečnou orientáciou a asfaltovou prístupovou cestou, vzdialenej 15 km od Trenčína a 12 km od NMnV. IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, inetrnet + TV a osvetlenie už dokončené vrátane cesty.
Obec Ivanovce ponúka príjemné bývanie s občianskou vybavenosťou a krásnym prostredím. Melčice Lieskové sa nachádza 1 km od obce Ivanovce. Nájdete tam plnú občiansku vybavenosť / obchody, pošta, lekáreň, lekári, škôlka, základná škola, ob. úrad, ihrisko, autobus. spojenie, vlakové spojenie a pod./
Ako tráviť voľný čas ? V okolí je možnosť turistiky, cyklistiky a pod.

Odporúčanie makléra: veľmi pekný stavebný pozemok , ideálne pre rodinné bývanie. Poskytuje sa Vám jedinečná možnosť vybrať ako prvý svoje miesto na bývanie za zvýhodnené finančné podmienky, kde nielen ušetríte Vaše peniaze ale ich aj dobre investujete.

Exkluzívna ponuka R1reality

STAVEBNÝ POZEMOK:

- osobne vlastníctvo
- výmera 770 m2
- intravilán obce, rovinatý a slnečný
- pred pozemkom: elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet a TV.
- občianska vybavenosť obce
- ideálna lokalita pre rodinné bývanie

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Rezervujte si pozemok, kontaktujte R1reality +421 948 118 118 a vlastnite pozemok, zem ktorá bude Vašim DOMOVOM.


Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti !


R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: