Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 121 nehnuteľností.

Nový nebytový priestor (kancelária, služby, sklad), výmera 21 m2, Rezidencia LESOPROJEKT Piešťany

39 000,00 €
Cena:
39 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Svätoplukova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
21 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1321367

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám nový bytový komplex "Rezidenciu LESOPROJEKT" na Svätoplukovej ulici v Piešťanoch. Jedná sa o menší rezidenčný komplex v oplotenom areáli s nádvorím, ktorý bude pozostávať z 11 nových bytov (1/2/3 izbových), 1 nebytového priestoru, 11 pivníc a 23 súkromných parkovacích miest.
Situovaný je v kľudnom, prírodnom prostredí obytnej štvrte, neďaleko nábrežia Váhu a sídliska Valová, s dobrou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, kostol, len 500 m od mestského parku, športových areálov, Hotelovej akadémie a 1000 m od centra mesta.

Bytový dom má projektované tri podlažia, na prízemí budú situované tri menšie byty, bezbariérovo riešené a nebytové priestory (pivnice a kancelária).
Na 1. poschodí a 2. poschodí budú po 4 byty, každý byt disponuje balkónom, prízemné byty terasou.

Daný nebytový priestor je situovaný na prízemí bytového domu, má bezbariérový prístup priamo z nádvoria. Priestor pozostáva z jednej miestnosti výmery cca 21 m2 a hygienického zázemia. Výhodou je možnosť prikúpiť vedľajší sklad, situovaný na prízemí o výmere od 2,23 m2 v cene od 1.900,-EUR a vlastné parkovacie miesto v areáli (6.000,-EUR) alebo pred rampou (4.000,-EUR). Firemné vlastníctvo=možnosť odpočtu DPH.
Uvedená cena už zahŕňa štandardnú výbavu, tzn. priestor bude odovzdaný v dokončenom stave (podlahy-dlažba, obklady, sanita, omietky).
Výnimočne vhodné ako kancelária, ambulancia, sklad či salón na služby. Získajte nový priestor pre Vaše podnikanie v kľudnej časti Piešťan s možnosťou vlastného parkovacieho miesta v bezpečnom, uzavretom areáli, za dostupnú cenu.

Začiatok výstavby: marec 2019
Plánovaný termín kolaudácie: jún 2019

Predaj už spustený: Možnosť rezervácie kúpy tejto jedinečnej nehnuteľnosti už teraz !!!
Nezmeškajte možnosť kúpy tohto jediného priestoru v danom komplexe za uvádzaciu cenu. Informujte sa na svoje úvodné benefity.

Výhradný predajca: R1reality
Kontaktujte nás už dnes a vyžiadajte si katalóg s podrobnými informáciami. Navštívte naše prezentačné miesto R1reality na Kollárovej 17 (oproti Mestskému úradu), radi Vám odprezentujeme Váš vysnený byt v tomto projekte.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: