Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 168 nehnuteľností.

Na predaj obchodné a kancelárske priestory v polyfunkčnej budove v TN / Biskupice.

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčín
Kategória:
Komerčné priestory
Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
1000 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1321267

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

R1 reality ponúka na predaj obchodné,kancelárske a reštauračné priestory v polyfunkčnej budove v lukratívnej časti Trenčína - Biskupice. Budova bude pozostávať z dvoch podlaží, kde na prízemí vzniknú vhodné priestory pre reštaurácie, kaviarne, butiky, relaxačné centrum, salón krásy / kaderníctvo, pedikérka, nechtárka, tetovacie štúdio, masér /, lekárne + zázemie a pod.
Na poschodí vzniknú napr. priestory pre lekárov, zubárov, právnikov, psychológov, kancelárie pre firmy či masážne salóny. V prípade záujmu, môžu vzniknúť na poschodí aj apartmány či detské centrum a pod. Celková výmera oboch poschodí a cena za m2 ešte nie je k dispozícií. Začiatok výstavby polyfunkčnej budovy je plánovaný najneskôr na jar 2020, jeho súčasťou bude aj parkovisko o výmere cca 1500-1800 m2.
Budova bude pripojená na všetky inžinierske siete.
Veľkou výhodou polyfunkčnej budovy je lokalita, výborná dostupnosť z diaľnice D1 a blízkosť do centra.

Maklér odporúča !

Potrebujete úver, peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu
na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní.

Za výhodnejších finančných podmienok len exkluzívne v R1 Reality Piešťany a Trenčín poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov či kanceláriu, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality : +421 948 118 118.
Neváhajte a kúpte si vhodný priestor pre Vašu firmu či kanceláriu medzi prvými.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: