Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 168 nehnuteľností.

Rodinný dom - chalúpka v obci Veľké Držkovce, pozemok 503 m2

39 700,00 €
Cena:
39 700,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Veľké Držkovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
503 m2
Energ. certifikát:
G
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1321265

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom - chalúpku v obci Veľké Držkovce, ktorá sa rozprestiera na brehoch sprašovej pahorkatiny, pri potoku Inovec, katastrálne územie Dolné Držkovce, vzdialenej 9 km od mesta Bánovce nad Bebravou.
Jedná sa o prízemný dom, pôdorys v tvare kocky a obdĺžnika zastavaná plocha je cca 300 m2. Dom je v pôvodnom stave s plastovými oknami, dispozične pozostáva z 4 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, chodby, miestnosť vhodná na WC, kotolňa + miestnosť na uskladnenie dreva, dielňa, veľký sklad a iné priestory, suché WC . Dom je napojený na IS (obecný vodovod, elektrina 220/380 V), vykurovaný je kotlom na tuhé palivo, bojler na ohrev teplej vody.V kuchyni je sporák / sklo keramickou doskou - elektrina/ aj na tuhé palivo. Dom je postavený z pálenej tehly (30 - 40 cm), strecha je sedlová s krytinou škridlovou / podkrovie - možnosť rozšírenia bývania /. V izbách sú omietky, drevené podlahy, v kuchyni PVC, v chodbe a kúpeľni dlažba, v 1 miestnosti beton.
Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž o výmere ca 20 m2. Za ňou sa nachádza záhrada o výmere 100 m2.

Benefity nehnuteľnosti: chalúpka vhodná na trvalé bývanie aj na chalupu, tichá časť obce, vlastná studňa, sam. stojaca garáž. Okolie vhodné na turistiku a cykloturistiku. V blízkosti dobrá občianska vybavenosť (obchody, potraviny, pohostinstvo, kostol, škôlka, pošta, obecný úrad, kultúrny dom, ihrisko.
Obec poskytuje príjemné bývanie v peknom prostredí zo základnou občianskou vybavenosťou. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v susediacich obciach a v meste Bánovce nad Bebravou, vzdialené len 9 km od obce.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčastného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D".

Potrebujete úver, peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu
na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní.

Za výhodnejších finančných podmienok len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality : +421 948 118 118.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: