Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 177 nehnuteľností.

Rodinný dom /181 m2, pozemok 854 m2/ Horná Streda pri Piešťanoch

260 000,00 €
Cena:
260 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
181 m2
Plocha pozemku:
854 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1321175

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý, moderný 5 izbový dom v obci Horná Streda, 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Jedná sa o prízemný, jednopodlažný RD s plochou strechou s celkovou plochou 181,25 m2 a rozlohou pozemku 854 m2. Dom je moderného vzhľadu, prakticky dispozične riešený: pozostáva zo štyroch spální, veľkej svetlej obývacej miestnosti voľne prepojenej na kuchyňu, jedáleň s priamym vstupom na prekrytú terasu 20 m2. Príslušenstvo tvorí 4 x WC, 3 x kúpeľne.
Základy domu železobetónová doska s vodorovnou izoláciou. Obvodové steny z pórobetónových tvárnic hrúbky 375 mm. Stropy drevený trámový. Fasáda na báze um. statív. Strecha plochá, krytina Fatrafol. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu úplne strechy. Vnútorné omietky vápenno cementové štukové. Okná plastové, dvere hladké plné alebo zasklené z tvrdého dreva. podlahy plávajúce, dlažby keramické. Elektroinštalácia svetelná, motorická z každej miestnosti ovládateľná diaľkovým ovládačom. Rozvod teplej a studenej vody z centrálneho zdroja, ktorým sú zásobníkové ohrievače, zdroj kúrenia značkový kotol. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva dĺ. 7,00 m, keramická varná doska s elektrickou rúrou, digestor, plastový drez, digestor a zabudované spotrebiče. V kúpeľniach sprchové kúty, umývadlá a toalety zo zabudovateľnou nádržkou. Obklady v kúpeľniach, WC, v kuchyni. V obývacej izbe krb s uzavretým ohniskom. V dome klimatizácia, v každej izbe.
Rodinný dom je napojený na plyn, elektriku, voda z vlastnej studne, kanalizácia do žumpy a dažďová do vsakovacích šachiet.
Pozemok je oplotený, k dispozícii je vlastné parkovné miesto /dve autá/, keďže dom nie je na hranici pozemku je možnosť bezproblémovej výstavby garáže pred domom.
Dom je bez tiarch, kúpou voľný-okamžite k dispozícii!

Vaše výhody: moderné bývanie, mimo hlavnej cesty, úplne dokončený, vkusné prevedenie, prakticky dispozične riešený, priestranný dom, slnečný ( kuchyňa a terasa orientovaná na južnú stranu), pozemok sympatickej výmery s detským ihriskom a záhradným domčekom.

Zavolajte nám už dnes, radi Vám zorganizujeme obhliadku...
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona , predpokladáme zaradenie do energetickej triedy B.

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: