Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 180 nehnuteľností.

Exkluzívna rodinná vila /330 m2, pozemok 830 m2/ Florát Piešťany

600 000,00 €
Cena:
600 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
330 m2
Plocha pozemku:
830 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1320939

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny rodinný dom v lukratívnej časti obytnej zóny Floreát v kúpeľnom meste Piešťany. Ide o nový dom na dvojpozemku veľkorysej výmery 830 m2, úžitková plocha domu činí 330 m2. Dom má 2 NP, pozostáva zo 7 obytných miestností, priestrannej dennej časti s halou, jedálňou a kuchyňou, príslušenstvo tvorí 3 kúpeľňa, 3 x WC, komora, pivnica výmery 27 m2. Dom disponuje garážou, altánkom a technickou budovou v exteriérovej časti. Jedná sa o nadštandardne zariadenú a vybavenú nehnuteľnosť, pri výstavbe boli použité kvalitné, exkluzívne materiály (mramor, pravý kameň, drevo a pod.) Nehnuteľnosť sa ponúka čiastočne zariadená luxusným nábytkom ( vybraný nábytok dohodou). Samozrejmosťou je existencia všetkých IS, bezpečnostné vybavenie domu, ako aj vkusná okrasná záhrada s automatickým zavlažovacím systémom.
Fotodokumentáciu interiérov a bližšie podrobnosti poskytneme radi serióznym záujemcom na základe osobného stretnutia.

Názor makléra: Luxusná rezidencia pre náročnú klientelu, ktorá preferuje niečo výnimočné, ako sú exkluzívne zariaďovacie prvky, veľké priestory, bezpečnosť. Výhodou je situovanie nehnuteľnosti v obľúbenej, tichej vilovej štvrti Floreát, v pešej dostupnosti do centra mesta či SPA Piešťany.

Ponúkaná cena už zahŕňa odmenu R1reality, samozrejmosťou je kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve a úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: