Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 180 nehnuteľností.

Rodinný dom 4 - izbový 73 m2, pozemok 1000 m2 v obci Trenčianske Mitice.

107 000,00 €
Cena:
107 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčianske Mitice
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
73 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320917

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj v krásnom prostredí Považského Inovca, NÍZKOENERGETICKÝ - Rodinný montovaný dom / vo výstavbe / v tichej časti obce Trenčianske Mitice, katastrálne územie Trenčianske Mitice.
Pred pozemkom je asfaltová cesta.
Rodinný dom LUXURY Mini - obľúbený nízkoenergetický rodinný montovaný dom 4- izbový v tvare obdĺžnika o úžitkovej ploche 73,45 m2, zastavanej ploche 92,39 m2, rozmery 9,6 m x 9,0 m. Má prakticky riešenú dispozíciu, elektrické podlahové kúrenie, mesačné náklady do 100 €. Nachádza sa na mierne svahovitom slnečnom pozemku v tichej lokalite obce o výmere 1000 m2.

Prečo montované rodinné domy ?:
- nízka energetická náročnosť
- certifikované materiály
- ekologické bývanie
- Staviame z materiálu Fermacell 12,5 mm / sádrovláknitá doska s vynikajúcim i izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami /.
- parozábranová fólia .
- minerálna vlna
- konštrukčné drevo
- sádrovláknitá doska
- zateplenie fasádnym polystyrénom

Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako HOLODOM. Je možné rodinný dom dokončiť, podľa požiadaviek klienta, ako interiér, tak aj exteriér.
Na pozemku sa nachádza: vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. K pozemku je prístup z asfaltovej cesty + verejné osvetlenie.
Obec ponúka príjemné rodinné bývanie v krásnom prostredí, základnú občiansku vybavenosť: potraviny, priemyselný tovar, škôlka, pohostinstvo, kostol, obecný úrad. V susednej obci Trenčianske Jastrabie je kompletná občianska vybavenosť. V blízkom okolí je možnosť turistiky, cykloturistiky na Považský Inovec a okolité pohoria.
Odporúčanie makléra: Rodinný dom sa nachádza v krásnom prostredí považského Inovca, ideálny pre rodinu s deťmi, mierne svahovitý, slnečný. Budúcemu majiteľovi poskytne príjemné bývanie v súkromí.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčastného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B".
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Rezervujte si svoj rodinný dom z pozemkom, kontaktujte R1reality +421 950 778 575 a vlastnite váš nový domov

R1 reality.......rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: