Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 179 nehnuteľností.

1 izbový byt, 51 m2, Bratislava I, Staré Mesto

127 000,00 €
Cena:
127 000,00 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt
Podlahová plocha:
50 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1320705

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 izbový byt na 1.poschodí v tehlovom zateplenom bytovom dome z roku 1999 s výťahom.
Byt má výmeru 51m2 vrátane pivnice(2,14m2), dispozične je dobre riešený: vstupná chodba, murované jadro - kúpeľňa (vaňa, umývadlo,),samostatné WC, kuchyňa a samostatná obytná izba.Byt je vo veľmi dobrom stave, eurookná, vykurovanie bytového domu je zabezpečené zo spoločnej kotolne, s vlastnými meračmi na radiátoroch. Energetické náklady 100,-EUR/mesiac. K dispozícii je uzatvorené súkromné nádvorie pre obyvateľov bytového domu so športovým zázemím.

Názor makléra : Priestranný byt v dobrom stave, praktická lokalita neďaleko železničnej stanice,s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou. Možnosť rezidenčného parkovania. Výnimočne vhodné pre mladé bývanie ako štartovací byt alebo študentský apartmán.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Zabezpečte si možnosť obhliadky medzi prvými, zavolajte nám už dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. odmenu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: