Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 177 nehnuteľností.

Rodinný dom, 2 izby s wellnessom, pozemok 596 m2, Sokolovce

125 000,00 €
Cena:
125 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
596 m2
Energ. certifikát:
D
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320680

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavo riešený 2 izbový rodinný rodinný dom v Sokolovciach. Má výmeru 100 m2 pozemok o výmere 596m2. Dom disponuje 1 spálňou, zaujímavo riešenou viacúrovňovou obývacou izbou so zvýšeným stropom s priznanými trámami, jedálňou, modernou kuchyňou vysokého lesku so zabudovanými spotrebičmi a praktickým príslušenstvom: veľkolepo riešená kúpeľňa s WC v štýle domáceho wellness so zapustenou vaňou, saunovou miestnosťou, relaxačnou miestnosťou. Dom je osadený v miernom svahu, k dobrému pocitu prispieva vkusná záhrada, dom disponuje slnečnou terasou výmery 20 m2 a loggiou z jedálne o výmere asi 12 m2.
Dom je výnimočne slnečný vďaka optimálnej orientácii, denná časť, terasa s obývačkou je situovaná na juh, spálňa na východ. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie, riešené septikom. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona po predaji ,predpokladáme zaradenie danej nehnuteľnosti v súčasnom stave do energetickej triedy D.
Názor makléra: Tento dom ponúka zaujímavé architektonické riešenie s dobrou atmosférou, wellness zónu, záhradu primeranej výmery v obci s dobrou občianskou vybavenosťou, iba 8 km od Piešťan. Cena zahŕňa kompletné zariadenie domu. Malé súkromné wellness dáva predispozíciu na intimitu súkromia-možnosť využitia na Váš podnikateľský zámer. Dom je bez tiarch, voľný IHNEĎ.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: