Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 127 nehnuteľností.

Luxusný bungalov /4 izbový/ Lodenica Piešťany

322 500,00 €
Cena:
322 500,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
123 m2
Plocha pozemku:
498 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320670

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 4 izbový rodinný dom typu bungalov v lukratívnej štvrti na Lodenici v Piešťanoch.
Jedná sa o väčší typ bungalovu so zastavanou plochou 151 m2, úžitkovou plochou 123 m2, na pozemku o výmere 498 m2. Dom disponuje 3 spálňami, priestrannou obývacou izbou s priamym vstupom na terasu, jedálňou, kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi a praktickým príslušenstvom: veľkorysá hlavná kúpeľňa s domácim WELLNESS (JACUZI, sprchový kút, bidet, WC), samostatná toaleta, vstupná chodba. Dom disponuje nadštandardnými technickými a zariaďovacími prvkami: drevená dubová lepená podlaha, v kúpeľniach podlahy z prírodného kameňa, v spálňach koberce zo 100% ovčej vlny, interiérové dvere z 3 vrstiev 18mm MDF ( výborné zvukovo izolačné vlastnosti), jemná cementová hladká stierka na stenách,vykurovanie riešené podlahovým kúrením v celom dome so samostatnou reguláciu teploty v každej miestnosti, linka kuchynskej dosky z prírodného kameňa Quartz kompozit, spotrebiče zn. Siemens, Bosch, bezpečnostné dvere, 4 x vstavané šatníky, v každej izbe okruhy náladového osvetlenia so stmievačom na diaľkové ovládanie, LED bodové svetlá, v kúpeľniach obklady z travertínu, vírivá vaňa s 30 tryskami /2 nezávislé okruhy/, zabudovaná kúpeľňová HD TV, centrálna úpravňa vody a pod.
Dom je osadený v príjemnom prírodnom prostredí, k dobrému pocitu prispieva upravená bezúdržbová záhrada, vybavená závlahovým systémom z vlastného rezervoáru, ktorú si môžete vychutnávať z veľkoryso riešenej slnečnej terasy o rozlohe asi 10 m2, zastrešenej markízou na elektrické ovládanie. V exteriérovej časti dom poskytuje technické zázemie v murovanej prístavbe, nadväzujúcej na parkovací prístrešok pre dve autá.
Dom je výnimočne slnečný vďaka optimálnej orientácii na všetky svetové strany, denná časť, terasa s obývačkou je situovaná na juhozápad, kuchyňa na juh a spálňový trakt na východ a sever. Keďže ide o nový dom v luxusnej štvrti kúpeľného mesta, dom poskytuje vyšší štandard bývania: priestranné izby, veľké presklené plochy, použité kvalitné stavebné materiály, podlahy a obklady, bezpečnostné dvere. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vrátane optických káblov vysokorýchlostného internetu a SKYLINK. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona ,daná nehnuteľnosť bola zaradená do energetickej triedy B.
Tento dom je ako predurčený na luxusné bývanie v prírodnom prostredí s výhodami civilizácie, ktorú poskytuje táto nová lukratívna obytná štvrť svetoznámeho kúpeľného mesta. Zamilujete si ho aj ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: len 200 m od jazera pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Len 200 m Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", cca 20 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 30 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia.

Luxusná/exkluzívna ponuka R1reality: Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.
Teraz aj Vy môžete bývať na tejto prestížnej adrese!
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto exkluzívnej, jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes: 0915 119 114
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: