Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 169 nehnuteľností.

Rodinný dom v pôvodnom stave, 70 m2, Ratnovce

65 000,00 €
Cena:
65 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Ratnovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1320614

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Ratnovce. Ide o pôvodnú stavbu zo 60-tych rokov, zmiešanej tehlovej konštrukcie so sedlovou strechou , 1 NP s podkrovím + 1 PP, celková úžitková plocha cca 70 m2 + 30 m2 tvorí neskolaudovaná prístavba v záhrade a garáž o výmere 20 m2.
Dom dispozične pozostáva z 2 obytných izieb južnej a severnej orientácie, príslušenstvo tvorí chodba, kúpeľňa, oddelené WC, kuchyňa štvorcového pôdorysu a komora. V podzemnom podlaží sa nachádza sklad a technické zázemie (kotolňa, práčovňa). Dom je v pôvodnom stave. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom. Energetické náklady činia cca 80,- €/mesiac.
Ďalšia jednotka (letná kuchyňa), situovaná v nádvorí domu má výmeru cca 30 m2, pozostáva z kuchyne, chodby a jednej miestnosti.
Obyvatelia domu užívajú t.č. nevysporiadané pozemky o výmere 880 m2 (nie sú predmetom predaja), ktoré tvoria predzáhradku, pozemok pod domom, garážou, prístavbou a záhradu za domom.

Názor makléra: Starší rodinný dom, predurčený na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Cena zohľadňujúca aktuálny technický a právny stav nehnuteľnosti. Výhodou je lokalizácia nehnuteľnosti v prírodnom prostredí, mimo hlavnej cesty.

Exkluzívna ponuka iba v R1reality. Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. odmenu realitnej kancelárie

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: