Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 112 nehnuteľností.

Hotelový rezort pri jazere Sĺňava, Piešťany-Lodenica

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
hotel, penzion
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
255
Podlahová plocha:
2000 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
1320604

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný hotelový rezort so športovým areálom, v tesnej blízkosti jazera Sĺňava v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany.
Exkluzívna ponuka R1reality Piešťany.
Hotel prešiel v r. 2014 kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a obnovy vybavenia, sanity, výmeny rozvodov a bezpečnostného systému. Areál hotela tvorí park pretvorený záhradným architektom, japonská záhrada s altánkom, grilovací sektor, koliba s kozubom, detské ihrisko, športový areál. Park pokračuje pozdĺž celého rezortu. Pre športovcov je možný vstup do rezortu aj cez zadnú časť - čo umožňuje športovým návštevníkom nerušene priamo z ihriska vojsť do spŕch, alebo do fitnes centra na prízemí.

Hotelová časť má 20 izieb, izby sú 2/3 lôžkové+2 rodinné apartmány na oboch poschodiach. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, balkón, prístupná je aj veľká terasa s pohľadom na areál a rekreačnú časť Sĺňava. Štandardnou výbavou izieb je veľký LCD TV.

Rezort ponúka relaxačné možnosti vo vlastnom wellness centre (sauny, solárium, posilňovňa, jaccuzi, masáže) a športové multifunkčné ihrisko, ako aj konferenčný priestor pre 20 osôb a reštauráciu s kapacitou 50 osôb.
Parkovanie pre 20 áut je priamo pred hotelom v uzavretom areáli, zabezpečené kamerovým systémom.

Kompletne zrekonštruovaný hotel s plne funkčnou prevádzkou kuchyne, reštaurácie a recepcie, vrátane technického zázemia (práčovňa, sklady, ...). Energetické náklady činia cca 0 €.
Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok.

Názor makléra: Príjemný hotelový rezort vo výbornom stave po kompletnej rekonštrukcii, osadený v rekreačnej vyhľadávanej lokalite - miesto ako stvorené pre príjemný relax, pokojné ubytovanie, športové či terapeutické vyžitie. Fungujúca, zabehnutá ubytovacia prevádzka, vrátane kuchyne a wellnessu. Výnimočne vhodné pre rekreačné ubytovacie účely, ale aj ako seniorsky stacionár, klinika a pod. Výhodou je firemné vlastníctvo a možnosť odpočtu DPH.
Výhodná investícia-zavolajte nám do R1reality, radi Vám zabezpečíme obhliadku.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: