Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 179 nehnuteľností.

Podnikateľský objekt Piešťany, pozemok 671 m2

169 000,00 €
Cena:
169 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Komerčné objekty
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
150 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1320518

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj podnikateľský objekt vo frekventovanej časti Piešťan. Plocha: úžitková 150m2, zastavaná 100m2, výmera pozemku 671m2.
Ide o jednopodlažný dom s plne funkčným prízemím o výmere cca 100 m2 aj suterénom o výmere cca 50 m2.
Dom je napojený na všetky IS. Kúrenie a ohrev vody - plynový kotol. Pred cca 5 rokmi bol čiastočne rekonštruovaný - plastové okná,
nové rozvody vody, kúrenia a elektriky, klimatizácia.
Na vyvýšenom prízemí je veľká hala a dve miestnosti /vhodné ako kancelárie, sklady, výroba/ a funkčné sociálne zariadenie /kúpeľňa a WC/.
Suterén má samostatný vchod, dve miestnosti a WC so sprchou.
Na dom je možné nadstavať 2 podlažia alebo je možné aj zastavanie časti pozemku. Na pozemku je možnosť parkovania a vjazd aj nákladnými autami.
Objekt má veľmi výhodnú a viditeľnú podnikateľskú polohu na najfrekventovanejšej križovatke v Piešťanoch s výborným pripojením na všetky hlavné cesty aj na diaľnicu. Je možné ho nadstavať - dostavať na - show room, obchod, kancelárie, sídlo firmy, predajné sklady, výroba, autobazár, atď.

Cena: 169.000,- €

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy F.


Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany 0911 630 920

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti !

Maklér:

makler

Ing. Perháč Bartolomej

Telefón: 0911630920
E-mail: perhac-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: