Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 189 nehnuteľností.

Rodinný dom /pozemok 506 m2/ Floreát Piešťany

144 200,00 €
Cena:
144 200,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
506 m2
Energ. certifikát:
E
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320353

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj menší rodinný dom zo 50-tych rokov v obľúbenej lokalite Floreát v Piešťanoch. Výmera pozemku je 506 m2, z toho zastavaná plocha pod domom je 100 m2. Dom je dvojpodlažný, tehlovej konštrukcie, sedlová strecha s podkrovím. Dispozične dom pozostáva z troch obytných miestností, na 1 NP sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa, oddelené WC, na 2 NP je jedna väčšia obytná izba (s prívodom vody), podkrovný priestor a komora. Dom je čiastočne podpivničený, pivnica je výmery 56 m2, tiež disponuje technickým zázemím (2 komory na prízemí).Výmera 1 NP je 98 m2, výmera 2 NP 45 m2, úžitková plocha NP je spolu 143 m2. Okná južnej a západnej orientácie. Kúrenie pôvodné (elektrické kachle), prípojka plynu pred domom, dom disponuje prípojkou vodovodu a kanalizácie. Mesačné náklady na prevádzku tohto domu činia cca 100,- eur.
K domu patrí záhrada a predzáhradka o výmere cca 400 m2. Možnosť vjazdu do dvora z ulice.

Názor makléra: Starší, menší rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom optimálnej výmery v obľúbenej, príjemnej lokalite za dostupnú cenu. Nutná kompletná rekonštrukcia. Výhodou je vysporiadané vlastníctvo, nehnuteľnosť bez tiarch (žiadne spoločné dvory- vhodné aj na hypoúver), k dispozícii IHNEĎ.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 Reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji ,daná nehnuteľnosť bude pravdepodobne zaradená do energetickej triedy E.

Exkluzívna ponuka iba v R1reality-zavolajte nám a rezervujte si obhliadku medzi prvými:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: