Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 125 nehnuteľností.

Pozemky pre občiansku vybavenosť, Piešťany-Lodenica

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1930 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
pri pozemku
ID inzerátu:
1320290

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavé pozemky na južnom okraji mesta v bezprostrednej blízkosti vilovej štvrte Lodenica. Ide o tri samostatné pozemky, každý s výmerou cca 1930 m2 lichobežníkového tvaru s dĺžkou 50 m a šírkou 40 m.
V súlade s územným plánom mesta sú tieto pozemky súčasťou územia, určeného ako výhľadové plochy občianskej vybavenosti s dominantnou funkčnou náplňou na výstavbu zariadení ubytovania a cestovného ruchu. Súčasťou predaja je spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste, už zahrnutý v cene pozemku. IS (vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn, optické káble) sú v dosahu od 10-50 m od jednotlivých pozemkov. Predaj len ucelených parciel, t.j. minimálna výmera 1930 m2. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia na väčší rekreačný objekt na jednom z pozemkov, vrátane expirovaného stavebného povolenia. Pozemky sú bez tiarch, vysporiadané vlastníctvo, kúpou voľné.
Exkluzívna nehnuteľnosť R1reality.

Názor makléra: Zaujímavé pozemky väčšej výmery v unikátnom prírodnom území s dosahom civilizácie, výnimočne vhodné ako investičný zámer pre výstavbu obľúbených rekreačných apartmánových komplexov.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: