Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 213 nehnuteľností.

Nový 2 izbový byt č.32, 52,06 m2, balkón 8,33m2, Piešťany

100 754,00 €
Cena:
100 754,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
vo výstavbe
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320180

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v zrekonštruovanom bytovom komplexe v širšom centre Piešťan. Byt o výmere 52,06 m2 s balkónom 8,33m2 sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom a so zabezpečeným kamerovým systémom. Dispozične pozostáva zo spálne 15,52m2, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou 24,96m2 a príslušenstva - chodby 5,72m2 a kúpeľne s WC 5,86m2. Súčasťou príslušenstva každého bytu je pivničná kobka, parkovacie miesto je v cene bytu, parkovanie v okolí bytového domu.
V cene bytu je zahrnuté štandardné vybavenie (obklady, dlažby, podlahy a pod.), ale klient má možnosť výberu medzi štandardom a vlastným nadštandardným vybavením.
Každý z ponúkaných bytov projektu má balkón, terasu alebo predzáhradku. Všetky byty majú podlahové elektrické vykurovanie. Chod a reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach ovláda užívateľ bytu pomocou priestorového termostatu s nastaviteľným cyklom a ovládaním teploty zvlášť pre jednotlivé miestnosti aj cez mobilnú aplikáciu. Každý byt má samostatný elektrický bojler na prípravu TUV. Pre zníženie teploty počas letných mesiacov bude vo všetkých priestoroch bytov navrhnuté chladenie v každej obytnej miestnosti s diaľkovým ovládaním. Systém chladiacich jednotiek je možné používať aj na vykurovanie.

Bytový komplex sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí s blízkou dostupnosťou do centra, obchodným centrám ale aj k autobusovej a vlakovej stanici.

Začiatok realizácie: júl 2018
Ukončenie výstavby: jar 2019

Postup pri kúpe bytu:
1.Najprv podpíšete rezervačnú zmluvu a do 5 dní uhradíte rezervačný poplatok vo výške 5% z celkovej kúpnej ceny bytu. Máte tak istotu, že Vás pri kúpe vami vybraného bytu nikto nepredbehne.
2.Následne podpíšete Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. Do 15 dní od podpisu Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve máte na úhradu prvej splátky vo výške 15% z celkovej kúpnej ceny bytu.
3.V ďalšom kroku si vyberie štandard bytu podľa svojich predstáv.
4.A na koniec to najdôležitejšie. Po kolaudácii podpíšete Zmluvu o prevode vlastníctva bytu a uhradíte zvyšok kúpnej ceny bytu t.j. 80%. Po úhrade Vám odovzdáme byt do užívania.
Fotografie zariadeného bytu priložené v inzercii sú ilustračné.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.
R1reality ...cesta k novému bývaniu!

Maklér:

makler

Ľubomíra Vitkova

Telefón: 0948118118
E-mail: vitkova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: