Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 223 nehnuteľností.

Polyfunkčný rodinný dom v centre Trenčína

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčín
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
9
Podlahová plocha:
302 m2
Plocha pozemku:
122 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1320094

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - rodinný dom s dvoma bytmi + na prízemí komerčné priestory / vhodné na kanceláriu, obchod a pod./ v centre mesta Trenčín v radovej zástavbe obytných domov. Novostavba má 3 podlažia: prízemie, 1 poschodie, 2 poschodie, 3 poschodie a nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 122 m2.

Novostavba má zastavanú plochu 122 m2, bola skolaudovaná v roku 2010 a dispozične pozostáva: z prízemia - dva samostatné priestory, dve sociálne zariadenia, chodba, schodisko a priechodná pasáž. Plocha komerčných priestorov je 78,6 m2.

Dispozícia 1 poschodie: schodisko, 3x izba, 1x kuchyňa s jedálňou, 2x kúpeľňa + WC, 1x komora, 2x francúzky balkón. V každom byte je oddelená denná časť od nočnej schodiskom.

Dispozícia 2 poschodie: schodisko, 3x izba, 2x kúpeľňa + WC, 1x kuchyňa s jedálňou , 1x komora, 1x otvorená galéria na 3 poschodí zo vstupom z obývacej izby., 1x francúzky balkón. Tento byt je holobyt v jednej časti, kde si môže budúci majiteľ dokončiť priestor podľa vlastných predstáv.

Obytná plocha bytov je 140, 06 m2 a úžitková plocha je 27, 8 m2. Celý obytný dom je orientovaný na V/J/Z.
Dispozícia 3 poschodie: menšia zimná záhrada, dve terasy o výmere 55, 35: 1 menšia a druhá väčšia s príjemným posedením a výhľadom na hrad, brezinu a mesto. Na terase si môžete spríjemniť chvíle s rodinou , grilovaním, kúpaním v bazéne a pekným výhľadom na okolie.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, je postavený z tvárnic POROTHERM hrúbky 400 mm + zateplenie systémom Baumit.
Priečky v obytnom dome na poschodí sú murované, strecha je sedlová, škridla je BRAMAC, okná plastové, hliníkové žalúzie z vnútornej strany, všade zábradlie z nerezovej ocele, podlahy sú veľkoplošné plávajúce a na prízemí obytného domu v komerčných priestoroch je keramická dlažba.

Vykurovanie: na každom poschodí je etážové s plynovými kondenzačnými kotlami JUNKERS + zásobník na vodu. Na každom poschodí je elektrický rozvádzač s automatickým istením.

Na každom poschodí sa nachádza hydrant. Na prízemí má každý priestor samostatné meranie spotreby elektrickej energie.
Keďže sa nehnuteľnosť sa nachádza v centre, na pešej zóne, komerčné priestory sú vždy prenajaté. Parkovanie je na základe rezidenčnej karty. Náklady na bývanie celého obytného domu sú: 270 €

Nehnuteľnosť sa predáva v celku, nie samostatne.

Exkluzívna ponuka R1reality Trenčín

Odporúčanie makléra: exkluzívne bývanie v priamom centre mesta Trenčín s nádherným výhľadom na hrad, brezinu či mesto. Nehnuteľnosť vhodná na kombinované bývanie: byt + kancelárie napr. Odporúčam vidieť osobne !
Cena : Dohodou / cena je v realitnej kancelárii /.

Exkluzívna ponuka R1reality Trenčín

NEHNUTEĽNOSŤ:

- osobné vlastníctvo
- zastavaná plocha 122 m2
- o výmere 302,35 m2
- prízemie 2x komerčný priestor + soc. zariadenie / 78,06 m2/
- 1 a 2 poschodie: 2 x samostatné byty 3 +1 / 140,06 m2/
- 2x kuchyňa + komora
- 4x kúpeľňa + WC
- 1x otvorená galéria
- 3x francúzky balkón
- schodisko, 2x terasa o výmere 55, 35 m2
- exkluzívni výhľad na hrad, mesto a brezinu
- vhodná na rodinné bývanie aj komerčné
- slnečná orientácia
- občianska vybavenosť v perfektná
- mesačne náklady: 270 € celý objekt
- nehnuteľnosť sa predáva v celku !

POZEMOK:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 122 m2
- v zastavanej radovej výstavbe
centre mesta TRENČÍN
- výhodná lokalita
- slnečná orientácia V/J/Z

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie je zaradenie do energetickej triedy B.

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti !

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575


R1reality. ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: