Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 223 nehnuteľností.

Stavebný pozemok 771 m2 v obci Beckov + stav. povolenie/ VOĹNÝ

38 550,00 €
Cena:
38 550,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Beckov
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
771 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
1320059

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Beckov o výmere 771 m2, je rovinatý, nachádza sa v intraviláne obce so slnečnou orientáciou, vzdialenej len 6 km od Nového Mesta nad Váhom, a 3 km od diaľničného privádzača.
V obci vznikla nová časť, ktorá bude mať 3 ulice.

Šírka pozemku cca 20 m. Pozemok má právoplatné stavebné povolenie o výmere 220 m2. Budúci kupujúci, môže začať stavať, ihneď po kúpe pozemku. Na pozemku sa nachádza: navŕtaná studňa v pravom hornom rohu, prípojky k obecnému vodovodu a elektrike. / v obci bude kanalizácia/.

Pri výstavbe RD od majiteľa pozemkov: bude pozemok oplotený, osadená žumpa na pravej strane pozemku vpredu. Prípojky IS a vyvŕtaná studňa v pravom zadnom rohu sú už pripravené na pozemkoch.

Ak si kupujúci postaví RD sám, majiteľ pozemku zabezpečí: vyvŕtanú studňu v pravom hornom rohu, prípojky k obecnému vodovodu a elektrike a právoplatné stavebné povolenie - už pripravené na pozemkoch.

Cena za 1 m2 je 50,- €. Súčasťou celkovej ceny za pozemok je aj cena za spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii / chodník a cesta /. Cesta a chodník sú súkromným majetkom všetkých vlastníkov, ktorý si môžu urobiť súkromnú rezidenciu z celej ulice a uzatvoriť prístup k pozemkom závorou.

Po dokončení výstavby RD, bude súčasná spevnená prístupová cesta upravená položením brúseného betónu, zároveň bude vybudovaný chodník. Verejné osvetlenie je už pripravené.

Obec Beckov ponúka príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a krásnym výhľadom na HRAD. Ako tráviť voľný čas ? V okolí je možnosť turistiky, cyklistiky, tenisových kurtov, perfektného wellness rodinného typu a pod.
Neváhajte a vyberte si na Váš vysnívaný domov pekný pozemok.

Odporúčanie makléra: veľmi pekný stavebný pozemok + stavebné povolenie, ideálne pre rodinné bývanie. Poskytuje sa Vám jedinečná možnosť vybrať ako prvý svoje miesto na bývanie za zvýhodnené finančné podmienky, kde nielen ušetríte Vaše peniaze ale ich aj dobre investujete.

Rezervujte si svoj pozemok, kontaktujte R1reality Trenčín a vlastnite pozemok na výstavbu vlastného rodinného domu.

Exkluzívna ponuka R1reality Trenčín

STAVEBNÝ POZEMOK:

- osobne vlastníctvo
- výmera 771 m2
- cena za 1 m2 je 50 €
- šírka pozemku cca 20 m
- intravilán obce, rovinatý a slnečný
- stavebné povolenie v cene na 220 m2
- na pozemku: vŕtaná studňa, elektrina
a obecná voda
- plánované 3x ulice
- spustená 1 etapa
- kompletná občianska vybavenosť obce
- ideálna lokalita pre rodinné bývanie
Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti !


R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: