Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 220 nehnuteľností.

Menší vidiecky dom, 3 izby, pozemok 377 m2 ,Očkov, okr. Nové Mesto nad Váhom

35 000,00 €
Cena:
35 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Očkov
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
85 m2
Plocha pozemku:
377 m2
Energ. certifikát:
E
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
131923

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj starší dom so záhradou v intraviláne obce Očkov, 10 km od Piešťan. Celková rozloha pozemku je 377 m2, z toho zastavaná časť s domom a kôlňami tvorí 253 m2, záhrada tvorí samostatnú parcelu výmery 124 m2. Ide o tradičnú vidiecku chalupu štvorcového pôdorysu so sedlovou strechou, obvodové múry š.80 cm sa skladajú z rady pálenej a druhej rady nepálenej tehly. Pôvodná stavba je zo 40-tych rokov, v roku 2015 prešiel dom čiastočnou rekonštrukciou-plastové okná, betónové podlahy v 2 izbách, čiastočná výmena elektroinštalácie, nové omietky, príprava na kúpeľňu a WC (zatiaľ bez prívodov). Dom dispozične pozostáva z 3 izieb, chodby a 2 miestností pre plánované hygienické zázemie. Možnosť zobytnenia veľkorysej podkrovnej časti (krov v pôvodnom stave). V záhrade sa nachádza samostatná menšia stavba (letná izba s podpivničením, sklad, kôlňa) a suché WC. Sympatická, jednoduchá záhrada s rodiacim malým ovocným sadom a terasou s viničom, k dispozícii narážaná studňa. Výhodou je existencia IS: do domu je privedená elektrina a plyn, prípojka vodovodu a kanalizácie je už na pozemku cca 25 m od domu. Vykurovanie domu je v súčasnosti riešené plynovými gamatkami. Energetická náročnosť malá, pri súčasnom občasnom užívaní činia poplatky iba cca 15,-EUR mesačne. Dom aj pozemok je vysporiadaný žiadne spoločné dvory), bez tiarch, voľný IHNEĎ.
Názor makléra: Menší, útulný vidiecky dom v dobrom stave, výnimočne vhodný ako chalupa, po dostavbe hygienického zázemia aj na celoročné bývanie. Výhodou je vysporiadané vlastníctvo, existujúce prípojky IS na pozemku ako aj poloha v podhorskej obci, neďaleko Piešťan.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Dohodnite si svoju obhliadku už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu!

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a odmenu realitnej kancelárie.
2.osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy E.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: