Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 232 nehnuteľností.

Priestranný 3 izbový byt, 90 m2, 2 x loggia, Piešťany-centrum

120 000,00 €
Cena:
120 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Nám. SNP
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
90 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131839

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt o výmere 90 m2 v blízkosti mestského parku, na Nám. SNP v kúpeľnom meste Piešťany. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome bez výťahu, na 2. poschodí. Dispozične pozostáva z dvoch spální, obývacej miestnosti, kuchyne, kúpeľne, oddeleného WC, balkóna, loggie a dvoch pivníc na prízemí, spolu o výmere 8 m2. Byt je v pôvodnom stave, okrem plastových okien. Praktické rozmiestnenie izieb a ich štvorcová dispozícia pôsobí vzdušným dojmom. Byt je optimálne svetlý, orientácia okien a loggií na juhozápad. Energetické náklady činia 157,- EUR/mesiac.
Názor makléra: Sympatický, priestranný mestský byt v tehlovom bytovom dome v unikátnej lokalite v priamom centre mesta, výhodou je praktické rozmiestnenie izieb solídnej výmery. Ideálny pre rodinu či mladých ľudí, oceňujúcich veľkolepý priestor, ktorý tento byt ponúka.

Zaujala Vás táto ponuka? Neváhajte nás kontaktovať.
R1reality- rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver, peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu
na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní a províziu R1reality

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: