Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 232 nehnuteľností.

Útulný 1 izb. byt 41 m2,vlastný kotol, Piešťany, ul. E. Belluša

66 950,00 €
Cena:
66 950,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
E. Belluša
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt
Podlahová plocha:
41 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
5
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131815

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj sympatický 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti mestského parku v Piešťanoch, na ulici E. Belluša v modernom bytovom dome. Byt má výmeru 41,9 m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 5 v príjemnom, tehlovom bytovom dome s výťahom (výťah ide po 4. poschodie). Je vhodne dispozične členený, denná časť s obývačkou a jedálňou, spací kút, oddelený kuchynská časť, šatník, priestranná kúpeľňa s WC, chodba. Byt je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2016: vinylové podlahy, nové omietky, výmena sanity a obkladov v kúpeľni a WC. Byt má vlastný, nový plynový kotol, nízke mesačné náklady- predstavujú iba 86,-EUR. Byt sa ponúka kompletne zariadený a vybavený, vrátane klimatizácie a elektrického krbu a ostatných spotrebičov.
Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch.

Názor makléra: Výnimočne príjemný a útulný mestský podkrovný byt vo vyhľadávanej lokalite pri mestskom parku, s nádherným výhľadom na panorámu Považského Inovca, po kompletnej rekonštrukcii, výhodou je vlastný kotol a nízke mesačné náklady, ako aj kompletné vybavenie bytu, zahrnuté v cene. Výhodná investícia ako nájomný byt, apartmánové bývanie či ako štartovací byt pre náročnejšiu klientelu.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, vrátane odmeny R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: