Rodinný dom v Novej Bošáci, 20 km od NMnV, pozemok 665 m2. - Nová Bošáca
Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 226 nehnuteľností.

Rodinný dom v Novej Bošáci, 20 km od NMnV, pozemok 665 m2.

37 000,00 €
Cena:
37 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Nová Bošáca
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
665 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
131713

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom - chalúpku v obci Nová Bošáca - časť Pred Poloma, ktorá sa nachádza v krásnom prostredí Bielych Karpát /CHKO/. Jedná sa o prízemný, podpivničený dom (1/3), pôdorys v tvare kocky, zastavaná plocha je cca 100 m2. Dom je v pôvodnom stave s plastovými oknami, dispozične pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s WC, špajze, chodby z ktorej je vstup na povalu a do suterénu, kde sa nachádza pivnica, presklenej verandy so schodiskom. Dom je napojený na IS (obecný vodovod, elektrina 220/380 V), vykurovaný je kotlom na tuhé palivo. Dom je postavený z pálenej tehly (30 - 40 cm), základy betónové, strecha je ihlanová s krytinou škridlovou. V izbách sú omietky, drevené podlahy, v kuchyni PVC, v chodbe a kúpeľni dlažba, v komore betón.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčastného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D".
Vo dvore domu sa nachádza budova v ktorej súčasťou je garáž, letná kuchyňa a dielňa so zastavanou plochou 40 m2, postavená z pálenej tehly, strecha rovná. Za rodinným domom sa nachádza veľký prístrešok, za ním je sklad, postavený z plechu, vedľa neho je stavba z dreva pre psa, okolo ktorej sa prechádza plynule do záhrady.
Benefity nehnuteľnosti: pekný pozemok, tiché prostredie v chránenej oblasti Bielych karpát, ideálny na chalupu. V okolí nájdete cyklotrasy, turistické trasy /Veľký Lopeník, Bošácka dolina a pod./, 3 km od Českej hranice. Dom je vhodný aj na celoročné bývanie. V blízkosti dobrá občianska vybavenosť (obchody, potraviny, pohostinstvo, kostol, škola, škôlka, všeobecný lekár pre dospelých, pošta, obecný úrad, dobrovoľný hasičský zbor, centrum sociálnych služieb).

Potrebujete úver, peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu
na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní.

Za výhodnejších finančných podmienok len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín : +421 950 778 575.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: