Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 212 nehnuteľností.

Trojizbový Exkluzívny byt s Garážou a záhradkou, 74 m2 / 7 km od NMnV

83 000,00 €
Cena:
83 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Hôrka nad Váhom
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
74 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
131656

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj nadštandardné bývanie v tichej časti obce vzdialenej 7 km od NMnV a diaľničného privádzača v dvojpodlažnom bytovom dome byt 3+1 o výmere 74,68 m2, ktorý dispozične pozostáva z 3 obytných miestností, príslušenstva / kuchyne, chodby, kúpeľne, oddeleného WC /. Tento byt veľkorysej výmery je optimálne presvetlený, orientácia okien J a S z krásnym výhľadom do prírody.

Je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii / vl. kúrenie + nový kotol na plyn, nová kúpeľňa + sanita, bodové svetlá, zateplené stropy v celom byte, nová klíma, kvalitné pláv. podlahy, vstavaný nábytok v komore, veľká vstavaná skriňa v spálni a pod./. Je čiastočne zariadený /, skrinka v kúpeľni, nová kuch. linka na mieru + vstavané spotrebiče /. Na rekonštrukciu bytu boli použité kvalitné materiály !

K bytu prislúcha garáž o výmere 15,44 m2, technická miestnosť s oknom, kde sa nachádza náradie, kotol na tuhé palivo, voda a pod. o výmere 15 m2. Pivnica o výmere 5 m2 s oknom. Vonkajšia pivnička, vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny o výmere 10 m2. Môže sa používať ako vínna pivnica. Záhradka o výmere cca 100 m2, na ktorej sa nachádza voliéra pre psa, ovocný strom slivka, 2 x vinič. Nehnuteľnosť má celkovú rozlohu 120,12 m2.

Na LV je uvedený byt 3+1 o výmere 74,68 m2, pivnica o výmere cca 5 m2, technická miestnosť o cca výmere 15 m2 a Garáž o výmere 15,44 m2. Záhradka, voliéra pre psa a vonkajšia pivnica je k bytu ako Bónus, nie je v osobnom vlastníctve !

Obytný dom poskytuje príjemné rodinné bývanie v ktorom sa nachádzajú len 4 byty. Na prízemí obytného domu sa nachádza: garáže, pivnice a technické miestnosti. V obci nájdete potrebnú občiansku vybavenosť. K dispozícii je len 7 km NMnV.

Odporúčanie makléra: Byt 3+1 je rozumný kompromis medzi bytom a rodinným domom. Výhodou bytu je tichá lokalita v obci, 4 byty v obytnom dome, komfort ktorý poskytuje samotný byt ako aj záhradka, pivnica či garáž. Na rekonštrukciu bytu si majitelia starostlivo vyberali kvalitné materiály, Vrele odporúčam vidieť osobne.
Nehnuteľnosť je v Exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie R1 reality !BYT:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 74,68 m2
- celková rozloha: 120,12 m2
- 3 x obytné miestnosti
- príslušenstvo/ kuchyňa,
kúpeľňa a oddelené WC/.
- kompletná rekonštrukcia
- vlastné kúrenie, klimatizácia
- zateplenie stropu
- komora v byte
- čiastočne zariadený
- nízke mesačné náklady


OBYTNÝ DOM:

- osobné vlastníctvo
- 4 x byty
- príjemné prostredie
- Garáž, technická miestnosť
- pivnica, voliéra pre psa
- vonkajšia pivnička - vínna pivnička
- záhradka o výmere 100 m2.
- občianska vybavenosť
- 7 km od NMnV
a diaľničného privádzača.

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.


Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575Radi Vám zorganizujeme obhliadku už dnes...R1reality-rýchla cesta k novému bývaniu!

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: