Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 212 nehnuteľností.

Mobilný dom 3 - izbový s pozemkom 554 m2 v obci Horné Srnie / 27.000 ,- € !

27 000,00 €
Cena:
27 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Horné Srnie
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
554 m2
Plocha pozemku:
554 m2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
131655

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený mobilný dom v krásnom lesnom prostredí, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 554 m2 v k.ú. Horné Srnie, okres Trenčín. Na pozemku sa nachádza mobilný dom s úžitkovou plochou cca 50 m2 / pozostávajúci z 3 izieb, kuchyne + jed. kút, kúpeľne + WC, chodby a balkón /, domček na náradie, studňa.
V mobilný dom sa môže užívať celoročne, elektrické kúrenie / elektrické šetrné panely v izbách / + plynový krb v obývacej miestnosti / plynová bomba /. V kuchynská linka je vybavená: plynová varná doska, elektrická rúra, umývadlo s batériou, chladnička.
Pozemok je oplotený, udržiavaný a slnečný s asfaltovou prístupovou cestou, udržiavanou aj v zime. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka + skrinka. IS: elektrina, studňa, žumpa / certifikát /.
V blízkom okolí sa nachádza cyklotrasa, lyžiarsky vlek + krčma s príjemným posedením a teplým jedlom + pre deti ihrisko. Turistické chodníky s možnosťou opekania. Nakúpiť si môžete v obci Horné Srnie, za hranicou v CZ je výber obchodov, cyklotrás, turistického využitia a pod.

Výhody lokality: tiché prostredie, krásna príroda, zeleň.

Exkluzívna ponuka R1reality Trenčín

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných portáloch napr. r1reality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk.... atď.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1 reality Trenčín.

Informujte sa na tel. čísle: 0950 778 575

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: