Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 225 nehnuteľností.

RD 3 - izbový , 1906 m2 pozemok / 7 km Od Bánoviec nad Bebravou

65 000,00 €
Cena:
65 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Prusy
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
1906 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
131625

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starší Rodinný dom 3 - izbový v obci Prusy, ktorý sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o výmere 1900 m2, ktorý je prístupný z dvoch strán. Dom je v pôvodnom stave, je potrebná rekonštrukcia, ktorú si môže kupujúci urobiť podľa vlastných predstáv a potrieb. Dom je vhodný na rodinné bývanie aj podnikanie s možnosťou rozšírenia izieb podľa potreby kupujúceho.

Dispozične pozostáva z 3 x obytných izieb a príslušenstva / kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, komora a v suteréne pivnica a technická miestnosť/. Za domom je priestor na odkladanie dreva. Osobitný vstup je do hospodárskej časti, kde bola kedysi maštaľ pre zvieratá z ktorej môže byť veľká garáž pre 4 autá. Dom je ideálne presvetlený a veľkorysí na priestor . Je postavený z pálenej tehly. IS: elektrina pred pozemkom, plyn, voda, žumpa . Kúrenie je na tuhé palivo aj na plyn, bojler na teplú vodu. Dom je suchý, bez plesní v zachovalom stave. Na pozemku sa nachádza, hospodárska časť, ovocné a okrasné stromy.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti obce so základnou občianskou vybavenosťou. 7 km od obce, je Okresné mesto Bánovce nad Bebravou, kde nájdete plnú občiansku vybavenosť.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA: Starší a priestranný rodinný dom vhodný pre rodinné bývanie aj podnikanie s pekným slnečným pozemkom, na ktorom sa nachádza, hospodárska budova z ktorej môže byť veľká garáž pre 4 autá. Dom je potrebné zrekonštruovať. Odporúčam vidieť osobne. !

Cena 65 000 €

Rodinný dom je v EXKLUZÍVNEJ ponuke R1reality.


NEHNUTEĽNOSŤ:

- osobné vlastníctvo
- zastavaná plocha cca 300 m2
- obytná plocha cca 150 m2
- RD pálena tehla 3 - izbový
- komora, kúpeľňa + WC
- 3x izba a 1x kuchyňa
- pôvodný stav
- možnosť rozšírenia izieb.
- hospodárska časť
- slnečná orientácia
- IS: elektrina pred domom, plyn, voda, žumpa
- čiastočné podpivničenie.

VÝHODY:

- priestranný dom
- pálená tehla
- slnečná orientácia
- tichá lokalita s pekným výhľadom
- veľký pozemok

POZEMOK:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 1900 m2
- prístup na pozemok z dvoch strán
- mierne svahovitý
- ovocné a okrasné stromy,
- slnečný a priestranný

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.


Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575.

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti !


R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: