Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 213 nehnuteľností.

Nový bytový komplex / 2-3 izb.byty / Piešťany

0,00 - 190 086,00 €

Popis projektu:

Nový bytový komplex – je projekt 2 a 3- izbových bytov priamo v širšom centre mesta Piešťany. Lokalita je veľmi dobre situovaná blízko centra mesta a zároveň sú pešo dobre dostupné obchodné centrá, autobusová a vlaková stanica, piešťanský cyklochodník ako aj školy. Autom sa dostanete na diaľnicu za 2 min a ani pri príjazde nezostanete v žiadnej zápche. Jednosmerná ulica zaručuje tichú lokalitu s minimálnym počtom áut. To všetko v kombinácii s dostatočným počtom parkovacích miest pre vlastníkov bytov vytvára ideálny priestor pre bývanie v Piešťanoch.

Bytový dom bol navrhnutý tak, aby spĺňal vysoký štandard bývania a to za prijateľnú cenu pre ľudí, ktorí o takomto bývaní snívajú. Komplex poskytuje priestor pre kvalitné a moderné bývanie v príjemnom prostredí. Ku každému bytu prislúcha predzáhradka, nadštandardný balkón alebo terasa pre zvýšenie pohody bývania. Dokonalý komfort bývania zabezpečí aj dostatočný počet parkovacích miest. V cene je zahrnuté štandardné vybavenie (obklady, dlažby, podlahy a pod.), avšak klient si má možnosť vybrať medzi štandardným vybavením a vlastným nadštandardom.

Stav projektu: dokončenie výstavby- jar 2019
Aktuálna ponuka bytov, viď dole uvedené.

Postup pri kúpe bytu, k Vášmu novému bývaniu vedie len týchto pár krokov:
1. krok
Najprv podpíšete Rezervačnú zmluvu a do 5 dní uhradíte rezervačný poplatok vo výške 5% z celkovej kúpnej ceny bytu. Máte tak istotu, že Vás pri kúpe vami vybraného bytu nikto nepredbehne.
2. krok
Následne podpíšete Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. Do 15 dní od podpisu Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve máte na úhradu prvej splátky vo výške 15% z celkovej kúpnej ceny bytu.
3. krok
V ďalšom kroku si vyberie štandard bytu podľa svojich predstáv.
4. krok
A na koniec to najdôležitejšie. Po kolaudácii podpíšete Zmluvu o prevode vlastníctva bytu a uhradíte zvyšok kúpnej ceny bytu t.j. 80%. Po úhrade Vám odovzdáme byt do užívania.

R1reality ...cesta k novému bývaniu
Kraj: Trnavský kraj Okres: Piešťany Obec: Piešťany Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 131603