Novostavba - Ratnovce
Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 226 nehnuteľností.

Novostavba - Ratnovce

113 000,00 €
Cena:
113 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Ratnovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
125 m2
Plocha pozemku:
618 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
131600

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj tehlovú novostavbu na slepej ulici, v novej obytnej zóne v Ratnovciach, 3 km od kúpeľného mesta Piešťany s pozemkom výmery 618 m2, zastavanou plochou 139 m2 a úžitkovou plochou 125 m2 . Na prízemí sú 2 spálne , hala spojená s kuchyňou ,priestor na šatník, technická miestnosť , kúpelňa s toaletou a terasa.Dom je v štádiu holodomu, kúpelňa je čiastočne zariadená s dlažbovou podlahou, ďalšie tri miestnosti majú plávajúcu podlahu, v hale je betónový poter s pripravenými vývodmi na kuchyňu . ., podkrovie nie je dokončené, ale je tu možnosť zrealizovať priestor podľa vlastného výberu.Vstupné dvere sú bezpečnostné, plastové okná s dvojsklom. a sadrokartónové stropy.Kúrenie je elektrické, podlahové, plyn v danej lokalite nie je zavedený. Je orientovaný na juhozápad a z haly je pekný výhľad na okolitú prírodu.
Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka.

Názor makléra: Praktický dom pre štvorčlennú rodinu v bezpečnej zóne

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Renáta Hartling Oravcová

Telefón: 0905501213
E-mail: oravcova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: