Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 244 nehnuteľností.

Rodinný dom 6 izbový, bazén, pozemok 431 m2, Moravany nad Váhom

230 000,00 €
Cena:
230 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Moravany nad Váhom
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
192 m2
Plocha pozemku:
431 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
131552

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 10 ročný rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie so záhradou, vo vilovej štvrti obce Moravany nad Váhom. Dom má úžitkovú plochu 192 m2 a pozostáva z 6 obytných miestností, prakticky situovaných: na prízemí sa nachádza denná časť domu, pozostávajúca z obývacej miestnosti, voľne prepojenej na jedáleň a kuchyňu, pracovne a príslušenstva- príručná komora, prvá kúpeľňa s kombi WC s funkciou bidetu (sprchový kút), vstupná hala. Na 1 NP sa nachádza nočná časť domu so štyrma spálňami a hlavnou kúpeľňou (vaňa, oddelené WC). Na prízemí domu je situovaná garáž s prechodom do záhrady, s dielňou. Pozemok celkovej výmery 431 m2 vytvára praktické zázemia na predzáhradku so záhradným domčekom, zastrešenú terasu výmery 22 m2, menšiu okrasnú záhradu, dominantou nádvoria je vkusný bazén s prekrytím a altánok s posedením. Dom je optimálne orientovaný-hlavná denná časť spolu s terasou je južnej orientácie, spálne orientované na sever a juh, balkón na dvoch spálňach výmery 4 m2, orientovaný na západ. Dom sa ponúka čiastočne zariadený: kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov zn. Whirpool a Gorenje, elegantný krb s prieduchmi do dvoch spální, vstavané skrine, záhradný altánok, dve sady záhradného ratanového nábytku a pod. Benefitom sú prídavné technologické zariadenia (solárny systém, úpravňa bazénovej vody na slanú vodu a pod.), ako aj nízka energetická náročnosť 96,- €. Kúrenie: plynový kotol + krb s prieduchmi + ohrev vody solárnym systémom. Dom je konštrukcie z YTONG, zateplený 10 cm NOBASIL. Chcete stráviť horúce leto pri vlastnom bazéne? Dom je k dispozícii IHNEĎ (voľný do 14 dní od podpisu kúpnej zmluvy!).
Názor makléra: Praktický rodinný dom pre väčšiu rodinu v pokojnej vilovej štvrti za primeranú cenu. Benefitom je priestranná, sympatická dispozícia domu, ako aj nízka energetická náročnosť a príjemná exteriérová časť s nadštandardnou výbavou.

Zaujal Vás tento dom? Dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti už dnes, radi Vám zabezpečíme obhliadku.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, províziu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné dizajnérske práce, sťahovacie, upratovacie práce a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bol daný dom zaradený do energetickej triedy B.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: