Priestranný 3 izbový byt, 74 m2, M. Bela, Piešťany
Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 226 nehnuteľností.

Priestranný 3 izbový byt, 74 m2, M. Bela, Piešťany

83 430,00 €
Cena:
83 430,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Mateja Bela
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
74 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
8
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131480

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj sympatický 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku Adam Trajan v Piešťanoch. Byt o celkovej výmere 73,69 m2 sa nachádza na 8. poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva- priestranná vstupná chodba, murované jadro, kúpeľňa (rohová vaňa, umývadlo), samostatné WC, kuchyňa, komora, loggia výmery 3,42 m2, latková pivnica výmery 1,75 m2, situovaná v suteréne. Byt je optimálnej orientácie, slnečná, priestranná obývacia izba o výmere 21m2 južnej orientácie, spálne orientované na sever. Byt prešiel v roku 2006 čiastočnou rekonštrukciou (Úprava dispozície obývačky s prepojením na kuchyňu, plastové okná s interiérovými žalúziami, murované jadro, výmena obkladov, sanity, laminátové podlahy, dlažby, nové stierky v izbách, dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka so zabudovanou umývačkou riadu zn. Whirpool, sporákom zn. Zanussi. Byt sa ponúka vyprázdnený, je pripravený na okamžité nasťahovanie. Energetické náklady činia 180,- € mesiac, osadené merače tepla, internet a TV -optické káble. Nové parkovisko za bytovým domom. Voľný IHNEĎ.

Názor makléra: Sympatický 3 izbový byt optimálnej výmery, výnimočne svetlý. Praktická dispozícia, príjemná rekonštrukcia a situovanie v bezprostrednej blízkosti školy, škôlky, nákupných centier predurčuje byt na pohodlné bývanie najmä pre rodiny s deťmi. Výhodou je vyprataný stav, pripravený na okamžité nasťahovanie.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: