Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 158 nehnuteľností.

Exkluzívne- Panoramatický stavebný pozemok s atmosférou histórie Veľké Kostoľany

170 000,00 €
Cena:
170 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Veľké Kostoľany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
3431 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
131479

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame slnečný pozemok oválneho tvaru o celkovej výmere 3 431m2, s absolútnym súkromím na ktorom sa nachádza nerušivý skelet pôvodného starého mlyna, ktorý dodáva pozemku starobylú atmosféru, ako i zrekonštruovaná pivnica z pôvodných očistených tehál s klenbami vhodná ako vínny sklad, zachovalé je i riečište potoka, ktorý cez pozemok pretekal. Pozemok obkolesuje múr z pôvodných stopäťdesiat ročných očistených tehál, ktorý dotvára celkovú atmosféru. Novopostavená garáž pre 6 automobilov potrebuje čiastočné technické dokončenie. Na pozemku je rozostavaný bazén a ovocný sad, vedie k nemu asfaltová cesta. Pri pozemku sa nachádzajú všetky IS.
Obec Veľké Kostoľany je stredisková obec so školou, škôlkou, športoviskami, lekárom a celkovou občianskou vybavenosťou.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti ,obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných portáloch

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle: 0905 501213

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: