Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 244 nehnuteľností.

Výnimočný 2 izb. byt / 2 terasy, zariadený/ Lodenica Piešťany

135 000,00 €
Cena:
135 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Lodenica
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
68 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
1
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131422

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt v TOP lukratívnej oddychovej zóne obytnej časti Lodenica, pri jazere Sĺňava v Piešťanoch. Byt má výmeru 68 m2., dispozične pozostáva z 2 obytných miestností - obývacej izby voľne prepojenej s kuchyňou s komorou a jedálenskou časťou, spálne s vybavením (manželská posteľ, veľký šatník, komoda nábytok) - chodba so vstavaným šatníkom, kúpeľne - vaňa a samostatné WC s umývadlom a murovanej pivnice výmery 2,82 m2 situovanej na prízemí bytového domu. Okrem toho byt disponuje 2 priestrannými terasami. Byt je vkusne, moderne zariadený, kompletné zariadenie zahrnuté v cene. Bytový dom kolaudovaný v roku 2009, tehlový, zateplený, vlastné elektrické (podlahové) vykurovanie = nízke náklady na bývanie.

Vaše výhody: Veľký, svetlý luxusný byt v prestížnej lokalite CHKO, 2 veľké terasy, tiché prírodné prostredie, zateplený bytový dom, optické Orange káble Fibernet, výhodou je bezbariérové riešenie bytu aj domu, spĺňajúce požiadavky aj najnáročnejších klientov. Kompletne zariadený - len sa nasťahovať.

Tento byt je ako predurčený na luxusné víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a priateľmi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: len 200 m od jazera pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Len 200 m Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", cca 20 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 30 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia. ...Bývajte tam, kde iní chodia relaxovať!

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné dizajnérske práce, sťahovacie, upratovacie práce a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bol bytový dom zaradený do energetickej triedy B.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.
Dohodnite si obhliadku už dnes, radi Vám byt ukážeme!

R1reality ...cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: