Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 240 nehnuteľností.

Výnimočný 2 izb. byt / 2 terasy / Lodenica Piešťany NOVINKA!!!

139 860,00 €
Cena:
139 860,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Lodenica
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
68 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
1
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131422

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt v lukratívnej oddychovej zóne obytnej časti Lodenica, pri jazere Sĺňava v Piešťanoch. Byt má výmeru 68 m2., dispozične pozostáva z 2 obytných miestností - obývacej izby voľne prepojenej s kuchyňou s komorou a jedálenskou časťou, spálne s vybavením (manželská posteľ, veľký šatník, komoda nábytok) - chodba so vstavaným šatníkom, kúpeľne - vaňa a samostatné WC s umývadlom a murovanej pivnice výmery 2,82 m2 situovanej na prízemí bytového domu. Okrem toho byt disponuje 2 priestrannými terasami. Byt je vkusne, moderne zariadený, kompletné zariadenie zahrnuté v cene. Bytový dom kolaudovaný v roku 2009, tehlový, zateplený, vlastné elektrické (podlahové) vykurovanie = nízke náklady na bývanie (cca 110,- € ).

Vaše výhody: Veľký, svetlý luxusný byt v prestížnej lokalite CHKO, 2 veľké terasy, tiché prírodné prostredie, zateplený bytový dom, optické Orange káble Fibernet, výhodou je bezbariérové riešenie bytu aj domu, spĺňajúce požiadavky aj najnáročnejších klientov. Kompletne zariadený - len sa nasťahovať.

Tento byt je ako predurčený na luxusné víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a priateľmi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: len 200 m od jazera pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Len 200 m Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", cca 20 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 30 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia. ...Bývajte tam, kde iní chodia relaxovať!

Byt je bez tiarch.Kontaktujte nás už dnes, radi Vám zorganizujeme obhliadku. Exkluzívna ponuka.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné dizajnérske práce, sťahovacie, upratovacie práce a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bol bytový dom zaradený do energetickej triedy B.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.
Dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: info-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: