Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 240 nehnuteľností.

Rodinný Dom 4 - izbový s Garážou SVINNÁ

47 500,00 €
Cena:
47 500,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Svinná
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
542 m2
Plocha pozemku:
1727 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
131420

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci podpivničený trojpodlažný 4 izbový Rodinný Dom v obci Svinná vzdialenej len 15 km od Krajského mesta Trenčín. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, strecha je sedlová. Na pozemku sa nachádza Garáž, letná kuchyňa, hospodárska časť, ktorá je súčasťou domu. Dom je pripojený na obecný vodovod, elektriku, plyn a žumpu.
1. nadzemné podlažie: 2x izba, 1x kuchyňa, 1x kúpeľňa + WC, 1x chodba, vstup na poschodie a do suterénu so schodiskom.
2. nadzemné podlažie: 1x izba, 1x chodba, 1x podkrovný priestor /vhodný na obytné izby/.

Dom je po kompletnej rekonštrukcii / nové plastové okná, nové rozvody elektriny, odpad, nová sanita, pláv. podlahy, dlažba, nové kúrenie, nové radiátory, nový kotol, nové dvere, vchodové dvere, nová strecha, krb v obývačke, komín vyvlôžkovaný, nová kuch. linka, nové schody pri vstupe do domu /.
Dom je vhodný aj ako dvojgeneračný.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom + teplá voda. V záhrade sa nachádza studňa, ovocné stromy. Suterén je využívaný na pivničné priestory.

Výhody: Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s priestrannými izbami a kúpeľňou s možnosťou dvojgeneračného bývania + krb v obývacej izbe. V obci sa nachádza plná občianska vybavenosť / škola, škôlka, pošta, obvod. lekári, lekáreň, zubár, reštaurácia, obchod a pod./ s výbornou dostupnosťou do Trenčína a Bánoviec nad Bebravou.

Na predaj je momentálne 1/2 domu a 1/2 pozemku. Cena: 47 500 € + Dohoda.


Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na všetkých realitných portáloch

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme na tel. č.: 0950 778 575

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: