Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 245 nehnuteľností.

Priestranný 4 izbový byt, 82 m2, Piešťany-sídlisko Juh

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
82 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131392

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s výmerou 82 m2 vo vyhľadávanej lokalite JUH neďaleko ZŠ Brezová. Byt sa nachádza na 2 poschodí v bytovom dome s výťahom, k bytu prislúcha aj pivnica o výmere 2 m2 a balkón výmery 4 m2. Byt je dobre dispozične riešený, má 4 samostatné obytné izby, kuchyňu štvorcového pôdorysu, priestrannú predsieň, kúpeľňa a oddelené WC. Byt sa ponúka v pôvodnom stave, je nutná kompletná rekonštrukcia. Energetická náročnosť: 0 € osadené pomerové merače tepla.

Názor makléra: Priestranný 4 izbový byt s vhodnými dispozičnými proporciami v obľúbenej, pokojnej lokalite, vyhľadávanej najmä rodinami s deťmi pre blízkosť dvoch základných škôl, stredných škôl, materských škôl a mestských jaslí, v dostupnej vzdialenosti do centra mesta. Byt určený na kompletnú prestavbu podľa individuálnych požiadaviek budúceho vlastníka.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Renáta Hartling Oravcová

Telefón: 0905501213
E-mail: oravcova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: