Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 189 nehnuteľností.

STAVEBNÝ POZEMOK 1046 m2 V OBCI HUBINA PRI PIEŠŤANOCH

28 000,00 €
Cena:
28 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Hubina
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1046 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
131378

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v centre obce Hubina vzdialenej 8 km od Piešťan s celkovou výmerou 1046 m2. Pozemok má šírku 16,5 m, dĺžka je cca 66 m. Je mierne svahovitý, prístupová cesta je asfaltová. Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú pred pozemkom. Tiché prostredie, južná orientácia. Na pozemku sa nachádza starý dom, ktorý treba zbúrať a odpratať, pozemok nie je udržiavaný. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu/domov. Vedľa tohto pozemku sa nachádza ďalší voľný pozemok 1 075 m2, ktorý by sa mohol spojiť v budúcnosti s ponúkaným pozemkom.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Celková cena pozemkov (vrátane ceny rodinného domu) dohodou je 31 000,- €, ktorá bude znížená dohodou o predpokladané náklady 3 000,-€ ( na zbúranie a odvoz na skládku) rodinného domu. Predajná cena pozemku je 28 000,- € vrátane provízie realitnej kancelárie.


Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Informujte sa na tel. čísle: 0905 50 12 13

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: info-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: