Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 244 nehnuteľností.

3+1 tehlový byt 70 m2 + 2x balkón a šatník / pri Družbe

93 000,00 €
Cena:
93 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčín
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
70 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
4
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
131359

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nadštandardné bývanie v žiadanej lokalite Trenčína Soblahovská v tehlovom obytnom dome na 4 poschodí, byt 3+1 o výmere 70 m2, ktorý dispozične pozostáva z 3 obytných nepriechodných miestností, príslušenstva / kuchyňa, kúpeľňa, chodba, oddelené WC, šatník /. Tento byt má dva balkóny, je optimálne presvetlený, orientácia okien V / Z s príjemným výhľadom do okolia.

Je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii / nová kúpeľňa + sanita, nové WC, nová elektrina, nové omietky, na stropoch rustikálna, nová kuch. linka v hodnote 3 000 € nový prietokový ohrievač, nová pláv. podlaha, nové zárubne a dvere + bezp. vchodové dvere, nové plast. okná. Nový nábytok v celom byte / viď foto/, záclony a doplnky môžu ostať v byte - cena dohodou /.

K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 2 m2. Obytný dom je po kompletnej rekonštrukcii / zateplenie ob. domu, nové vchod. dvere + vstup na čipy, nový luxusný výťah, bezbarierový vchod, nové omietky v celom vchode, nové plast. okná na medziposchodiach, nové stupačky, nové balkóny /. Obytný dom ponúka príjemné bývanie blízko centra s perfektnou občianskou vybavenosťou.

Odporúčanie makléra: krásny 3+1 s dvoma balkónmi v žiadanej lokalite. Skutočne odporúčam vidieť, stačí sa len nasťahovať a bývať. Byt je pripravený na komfortné bývanie pri centre, kde máte plnú občiansku vybavenosť.

BYT:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 70 m2
- 3x obytné miestnosti
- príslušenstvo/ kuchyňa, kúpeľňa, chodba, oddelené WC, šatník/
- kompletná rekonštrukcia
- šatník v byte
- 2x balkón
- možnosť kúpy nábytku v byte - dohoda
- orientácia V/Z

OBYTNÝ DOM:

- osobné vlastníctvo
- po kompletnej rekonštrukcii
- nový exkluzívny výťah
- nové balkóny
- vchod pekný, čistý
- bezkonfliktný susedia
- bezbarierový vstup
- murovaná pivnica
- plná občianska vybavenosť
- žiadaná lokalita SoblahovskáPotrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.


Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575Radi Vám zorganizujeme obhliadku už dnes...R1reality-rýchla cesta k novému bývaniu!

Maklér:

makler

Iveta Hanzely

Telefón: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: