Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 188 nehnuteľností.

Dve samostatné časti (2-izbová a 1-izbová) v obytnom dome, Piešťany -centrum REZERVOVANÉ

48 800,00 €
Cena:
48 800,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
126 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
111933

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 samostatné obytné časti so samostatnými vstupmi, v starom obytnom dome z 30-tych rokov, situovanom vo vnútrobloku centrálnej časti Piešťan, v tesnej blízkosti ulice Teplická. Jedná sa o prízemný, nepodpivničený rodinný dom, typickej pozdĺžnej zástavby so spoločným dvorom (vysporiadané vlastníctvo s právom prechodu).
Je postavený z pálenej tehly, steny hr.30 cm, základy domu betónové. Strecha je pultová s dreveným krovom, krytina je škridlová, okná drevené pôvodné, podlahy sú palubovkové a doskové, ostatné z PVC a dlažby.
Dom je napojený na všetky IS (verejný vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn). Vykurovanie bolo riešené plynovými kachľami.

Predmetom predaja sú dve samostatné časti domu+ príslušné pozemky:
2-izbová časť s kuchyňou, kúpeľňou (vaňa, plynový prietokový ohrievač vody) a oddeleným WC, s celkovou výmerou 62,6m2 a pozemkom o výmere 77m2
1-izbová s kuchyňou bez príslušenstva, s celkovou výmerou 38,29m2 a pozemok o výmere 49m2
Možnosť dohody na odkúpení ďalších častí domu.

Hodnotenie makléra: Dostupný, menší objekt v zaujímavej lokalite v centre mesta, čo ho predurčuje na prestavbu na menšiu podnikateľskú prevádzku či prebudovanie na menšie bytové jednotky (možnosť nadstavby).
Exkluzívna ponuka R1reality.Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 Reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji ,daná nehnuteľnosť bude pravdepodobne zaradená do energetickej triedy E.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: