sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 269 nehnuteľností.

Romantická chalupa 2+1, garáž a nádherná záhrada 856 m2 v obci BOBOT

Cena:
53 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Bobot
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 856 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 111849
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj starší murovaný rodinný dom 2+1 postavený v 40 rokoch, vhodný na chalupu ale aj celoročné bývanie zo zastavanou plochou 343 m2 v obci Bobot, ktorý sa nachádza na krásnom rovinatom pozemku o výmere 856 m2. Chalupka sa nachádza v tichej časti obce so slnečnou orientáciou. Dispozícia pozostáva z kuchyne, obývacej izby, obytnej miestnosti s poschodím, Garáže, chodby, komory, dielničky, kúpeľni a WC.

V každej izbe sú funkčné akumulačné kachle, zachovalé trámy - ošetrené, menené okná za plastové pred 6 rokmi, v roku 1982 boli robené klamp. konštrukcie, obklady, fasády, v roku 1990 boli menené akumulačné kachle, elektroinštalácie + hodiny.
Chalúpka Vás očarí hneď pri vchode do priestrannej kuchyne, kde nájdete zachovalú funkčnú kachľovú pec, príjemnú obývaciu izbu. Majiteľ sa doslova vyhral s obytnou miestnosťou, ktorú rozdelil na dve zóny - dole denná a na poschodí spiaca zóna, ktorú spája pekné drevenné schodište s príjemnými doplnkami. Celý dom, je zariadený v chalupárskom štýle, kde prežijete krásne a ničím nerušené dni a víkendy.

IS: studňa na pozemku, obecná voda na pozemku, plyn je v dome, elektrina v dome, žumpa je na pozemku za domom. Dom je postavený z tehly, strecha je pôvodná aj krov, bez podpivničenia.

Na pozemku sa nachádza krásna upravená záhrada, ktorá je vkusne doplnená s okrasnými drevinami, ihličnatými stromami, kvetmi, lavičkou, hojdačkou, jazierkom, solárnou sprchou, altánkom, miestom na opekanie, posedením pri krbe s altánkom, ktoré sú doplnené s peknými soškami a okrasnou kôrou.
Nehnuteľnosť ponúka príjemné bývanie s nádhernou záhradou, kde strávite pokojné chvíle s rodinou.

Obec Bobot poskytuje svojim obyvateľom občiansku vybavenosť - škola do 4 ročníka, obchod, obecný úrad, kostol, pohostinstvo, zastávky autobusov. V okolí cykloturistika, turistika. Vzdialenosť od Bánoviec 9 km.

Odporúčanie makléra: Dom je vhodný na chalupu ale aj na celoročné bývanie, plne zariadený s príslušenstvom. Vrele odporúčam vidieť osobne. Domček Vás očarí štýlom zariadenia, úprav majiteľa, svojou dispozíciou a krásnou záhradou s jazierkom.


RODINNÝ DOM:

- osobné vlastníctvo
- zastavaná plocha 343 m2
- obytná plocha cca 90 m2
- 1x kuchyňa
- 1x ob. izba
- 1x ob. miestnosť predelená na dve zóny.
- 1x kúpeľňa. 1x WC
- 1x komora, 1x dielnička
- 1x Garáž
- IS: na pozemku studňa a obecná voda,
v dome je plyn a elektrina, žumpa za domom
- postavený z tehly,
- krov a strecha pôvodný - zachovalý
- drevenné trámy ošetrené
- akumulačné kachle
- funkčná kachľová pec
- postavený v 1940 roku.
- plne zariadený

POZEMOK:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 856 m2
- slnečná orientácia
- okrasne dreviny, ihličnaté stromy,
kvety, lavička, hojdačka, solárna sprcha
jazierko, altánok, posedenie pri krbe, pekné sošky a okrasná kôra.
- tichá lokalita v obci s asfaltovou prist. cestou.
- občianska vybavenosť: základná škola do 4 ročníka, obchod,
obecný úrad, kostol, pohostinstvo, zástav. autobusov.

Potrebujete úver? Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, vypracovanie kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných portáloch napr. r1reality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk.... atď.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín.
Informujte sa na tel. čísle: 0950 778 575

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Hanzely
Telefón:0950778575
E-mail:hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...