Rýchle vyhľadávanie
We offer a 188 adverts.

POLYFUNKČNÁ BUDOVA / 786 m2, pozemok výmery 934 m2, CENTRUM / TRENČÍN

On request
Price:
On request
Region:
Trenčiansky kraj
District:
Trenčín
Town:
Trenčín
Street:
Nám.Sv.Anny
Category:
Commercial objects
Condition of object:
partly reconstructed
Floor area:
786 m2
Type of parking:
reserved parking
Advert ID:
1320093

Advert description:

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu po čiastočnej rekonštrukcii v lukratívnej lokalite v absolútnom centre Trenčína na Nám. Sv. Anny. Budova má 4 NP, pozemok výmery 934 m2, využitý na príjazdovú komunikáciu, 2x garáže, parkovanie / možnosť využitia ako ďalšie stavebné parcely /.Úžitková plocha objektu je 786 m2./

Budova má definované polyfunkčné využitie / obchody, služby, kancelárie pre právnikov, advokátov, lekárov a pod./ V horných podlažiach disponuje aj veľkoryso riešenými 4 bytmi.

Na prízemí je obchodná prevádzka, očná optika, bazár a Secondhand, hygienické zázemie, 2 x garáž .

Na 1. NP sa nachádza 2 x priestranný obchod s výkladom do ulice o výmere 105 m2 a 110 m2.

Na 2.NP sa nachádza priestranný 4 izbový priestranný byt o výmere 107,26 m2 + balkón o výmere 3,63 m2 a 7 - izbový byt veľkorysý na priestor o výmere 143,26 m2 + balkón 11,17 a terasa 23,81 m2.

Na 3. NP sa nachádza priestranný 4- izbový priestranný byt o výmere 107,26 m2 + 2 x balkón o výmere 3,63 m2 a 5,24 m2 a 7- izbový byt veľkorysý na priestor o výmere 143,26 m2 + balkón o výmere 3,57 m2.

Na 4.NP sa nachádza povala.

V dome sú zavedené všetky IS: plyn,elektrika, voda / samostatné merače ), kanalizácia. Obchodné priestory prešli čiastočnou rekonštrukciou. Nesporným benefitom je možný príjazd a parkovanie na vlastnom pozemku v centre mesta.

Exkluzívna ponuka nehnuteľností R1reality Piešťany.



Názor makléra: polyfunkčný objekt s obrovským potenciálom, výnimočný svojou polohou a jedinečným pozemkom s možnosťou ďalšej výstavby v úplnom centre okresného mesta.

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s nadštandardnou občianskou vybavenosťou s výbornou dostupnosťou Bratislava a Žilina.

Nehnuteľnosť je s obrovským potenciálom, má priestranné obchodné a skladové priestory a spolu s mestskými bytmi veľkorysými na priestor, predurčujú túto nehnuteľnosť ako unikátnu investičnú nehnuteľnosť.

K dispozícií je výkresová dokumentácia, ktorá bude poskytnutá k nahliadnutiu serióznym záujemcom v našej realitnej kancelárií.

Exkluzívna ponuka nehnuteľností v R1reality Trenčín.



Ponúkaná cena už zahŕňa:

1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.

3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní



Všetky ďalšie informácie a cenu radi poskytneme serióznym záujemcom v R1reality Trenčín.



Dohodnite si stretnutie už dnes !

Agent:

makler

Iveta Hanzely

Phone: 0950778575
E-mail: hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Contact: