Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 113 nehnuteľností.

Stavebné pozemky SPA RESORT - Banka pri Piešťanoch

180,00 - 104 760,00 €

Popis projektu:

Projekt sa skladá zo 40 pozemkov s rozličnými výmerami od 406 do 1150 m², určených na individuálnu výstavbu rodinných domov alebo dvojdomov. Pozemky sa nachádzajú v katastrálnom území Banka pri Piešťanoch. Na všetky pozemky sú privedené inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina), prístupové cesty, chodníky a verejné osvetlenie. Môžete si vybrať ideálny pozemok pre Vás a začať s výstavbou Vášho rodinného domu. Aktuálne prebieha dopredaj posledných 5 voľných pozemkov z I. etapy za cenu 150,- EUR s DPH a predaj posledných voľných 3 pozemkov z II. etapy za cenu 185,- EUR s DPH. Jedinečná možnosť pre firmy- možnosť odpočtu DPH (ceny pozemkov už od 116,66 EUR bez DPH)!!

Zastavaná plocha sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Kúpeľného ostrova, ktorý je stredobodom kúpeľného mesta Piešťany. Pozemok je s Kúpeľným ostrovom spojený úzkym pásom rieky Váh, ktorá je dôležitým zdrojom liečivého bahna. Na Kúpeľnom ostrove je spolu s výborne vybaveným rezortom a komplexnými službami k dispozícii aj golfové ihrisko s 18 jamkami . Okrem nich ponúka Kúpeľný ostrov aj množstvo liečebných procedúr.

Mesto Piešťany patrí od 19. storočia k prominentným kúpeľným rezortom v Európe a na svete. Návštevníkov priťahuje úspešnosť liečby reumatizmu a ochorení pohybového aparátu.

Okrem toho sú Piešťany populárnym rekreačným rezortom na Slovensku. Ponúkajú širokú škálu kultúrnych a spoločenských aktivít a množstvo nádherných parkov a verejnej zelene. Blízke okolie Piešťan, bohaté na prírodné krásy a historické pamiatky, priťahuje nadšencov turistiky a športu z celého sveta.

Na Kúpeľnom ostrove sa nachádzajú hotely najvyššej úrovne, vrátane hotela Thermia Palace (po nedávnej renovácii sa stal prvým päťhviezdičkovým hotelom na Slovensku), ktorý bol v minulosti palácom rakúskej kráľovskej rodiny. Pohodlný a bezprostredný prístup pešo do centra mesta je zabezpečený prostredníctvom existujúcich a navrhovaných mostových spojení.

Poskytuje sa Vám jedinečná možnosť vybrať ako prvý svoje miesto na bývanie za zvýhodnené finančné podmienky.

Rezervujte si svoj pozemok, kontaktujte R1reality Piešťany a vyberajte pozemok na výstavbu Vášho rodinného domu medzi prvými.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.
Kraj: Trnavský kraj Okres: Piešťany Obec: Banka Ulica: Piešťany Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 0202