Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 113 nehnuteľností.

Pozemky pre občiansku vybavenosť, k.ú. Piešťany

62,16 €/m2
Cena:
62,16 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
3868 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
10008

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavé pozemky na južnom okraji mesta pri OD Kaufland. Ide o dva samostatné pozemky, jeden s výmerou 3800 m2 (TTP) lichobežníkového tvaru s dĺžkou viac ako 60 m a šírkou od 40 do 80 m, vsadený do miestneho lesoparku v bezprostrednej blízkosti chodníka a druhý pravidelného obdĺžnikového tvaru o výmere 2500 m2 (Orná pôda) v blízkosti št. cesty Piešťany - Drahovce. Predmetné parcely sú súčasťou územia, funkčne určeného ako plochy športu a rekreácie, slúžia športovo-rekreačnej funkcii, prípustné: malé ubytovacie zariadenia, autokempingy, obytné objekty, zariadenia obchodu a verejného stravovania, kultúrne zariadenia pre obsluhu tohto územia, v blízkosti zimný štadión, Tenis centrum, Squash centrum, Bowling, hotely. V súlade s územným plánom tieto pozemky nie sú vhodné pre výstavbu rodinných domov. Výhody: zaujímavá poloha v bezprostrednej blízkosti nákupnej zóny a športovísk, prírodné prostredie lesoparku. Cena 62,16 €/m2.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. províziu RK
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
3. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
4. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
5. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49
realitných portáloch napr. Topreality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk.... atď.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: