Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Investičná nehnuteľnosť pre obchod a služby / Piešťany

229 000,00 €
Cena:
229 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Štefánikova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
191 m2
ID inzerátu:
1427238

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú nehnuteľnosť, vhodnú aj na ďalší podnájom, určenú pre obchod a služby v kúpeľnom meste Piešťany.
Ide o dvojpodlažný objekt tehlovej konštrukcie z roku 1992, niekoľkokrát rekonštruovaný, posledná obnova je z roku 2019. Prevádzka je rozdelená na dve časti:
Na úrovni 1 NP bolo prevádzkované denné reštauračné zariadenie so zázemím, kuchyňou, sociálnymi zariadeniami a samostatným vstupom. Úžitková plocha činí 87,81 m2 bez výmery exteriérovej terasy (79m2). Cena zahŕňa kompletné vybavenie reštaurácie s kapacitou 28 miest.
Na 1 PP bola prevádzkovaná nočná prevádzka (piváreň) s kapacitou 30 miest, s vlastnými sociálnymi zariadeniami a zázemím (jedálenský výťah z kuchyne na 1 NP). Rovnako cena zahŕňa hnuteľný majetok a zariadenie pivárne.
Objekt je vo výbornom, udržiavanom technickom stave, disponuje všetkými IS (elektrická prípojka (230/400V), voda, plynová prípojka, kanalizácia, vlastná studňa), ako aj technickými prvkami pre plynulú prevádzku gastrozariadenia (gastro výťah, sklady, kamerové systémy na oboch podlažiach, vzduchotechnika, klimatizácie, alarm, sejf, optický internet a pod.). Energetické náklady pri plnej prevádzke činili cca 400,- EUR.

Názor makléra : Zabehnutý reštauračný objekt vo veľmi zachovalom technickom stave, s dobrým menom a zabehnutou piešťanskou klientelou, s možnosťou okamžitého znovu uvedenia do prevádzky. Benefitom je vkusné kompletné vybavenie nábytkom a zariadeniami, zahrnuté v cene. Kúpou tohto objektu získate jedinečnú šancu pre realizáciu Vášho biznis zámeru za bezkonkurenčnú cenu.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane provízie, vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, vypratanie nehnuteľnosti a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu bol objekt zaradený do energetickej triedy E.

Buďte prvý a rezervujte si obhliadku tejto notoricky známej nehnuteľnosti v Piešťanoch.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Dohodnite si obhliadku už dnes!

R1reality ... rýchla cesta k Vášmu podnikaniu!

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: