Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Jedinečný 4 izb. rodinný dom / Horná Streda pri Piešťanoch

294 000,00 €
Cena:
294 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Horná Streda
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
125 m2
Plocha pozemku:
1069 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1427229

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú novostavbu, krásny, moderný 4 izbový rodinný dom v obci Horná Streda, 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Jedná sa o prízemný, jednopodlažný RD, typ bungalov s celkovou plochou 125 m2 a rozlohou pozemku 1069 m2. Dom je moderného vzhľadu, prakticky dispozične riešený: pozostáva zo troch spální, veľkej svetlej obývacej miestnosti voľne prepojenej na kuchyňu, jedáleň s priamym vstupom na prekrytú terasu cca. 20 m2. Príslušenstvo tvorí 2 x WC, 2 x kúpeľne.
Buďte prvý a rezervujte si túto jedinečnú nehnuteľnosť teraz.
Navštívte nehnuteľnosť teraz /pozri dole/3D virtuálna prehliadka a video pre Vás, nájdete na webe www.r1reality.sk.
Rodinný dom je napojený na plyn, elektriku, voda z vlastnej studne, kanalizácia do žumpy.
Pozemok je oplotený, k dispozícii je vonkajšie parkovacie miesto pred garážou, veľká garáž a vlastné zastrešené parkovné miesto.
Exkluzívna ponuka v R1reality Piešťany.

Vaše výhody: nehnuteľnosť ako nová, moderné bývanie, mimo hlavnej cesty, úplne dokončený, vkusné prevedenie, prakticky dispozične riešený, priestranný dom, slnečný, veľký pozemok s bazénom a záhradným domčekom.

Zavolajte nám už dnes, radi Vám zorganizujeme obhliadku...
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona , predpokladáme zaradenie do energetickej triedy B.

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: