Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Exkluzívny rodinný dom /330 m2, pozemok 830 m2/ Floreát Piešťany

599 000,00 €
Cena:
599 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
330 m2
Plocha pozemku:
651 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1427225

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu exkluzívny rodinný dom v lukratívnej časti obytnej zóny Floreát v kúpeľnom meste Piešťany. Ide o nový dom na dvojpozemku výmery 651 m2, úžitková plocha domu činí 330 m2. Dom má 2 NP, pozostáva zo 7 obytných miestností, priestrannej dennej časti s halou, jedálňou a kuchyňou, príslušenstvo tvorí 3 kúpeľňa, 3 x WC, komora, pivnica výmery 27 m2. Dom disponuje garážou, altánkom a technickou budovou v exteriérovej časti. Jedná sa o nadštandardne zariadenú a vybavenú nehnuteľnosť, pri výstavbe boli použité kvalitné, exkluzívne materiály (mramor, pravý kameň, drevo a pod.) Nehnuteľnosť sa ponúka čiastočne zariadená luxusným nábytkom ( vybraný nábytok dohodou). Samozrejmosťou je existencia všetkých IS, bezpečnostné vybavenie domu, ako aj vkusná okrasná záhrada s automatickým zavlažovacím systémom.
Exkluzívna ponuka R1reality Piešťany.

Názor makléra: Luxusná rezidencia pre náročnú klientelu, ktorá preferuje niečo výnimočné, ako sú exkluzívne zariaďovacie prvky, veľké priestory, bezpečnosť. Výhodou je situovanie nehnuteľnosti v obľúbenej, tichej vilovej štvrti Floreát, v pešej dostupnosti do centra mesta či SPA Piešťany.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B/C.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: